p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@hodor_the_king Jo mne zajímalo co na tom všichni vidíš, já nevydržel ani jednu osminu knihy brrr, jak to se někomu mohlo líbit
-
@Gepeto Na harryho nedám dopustit díky němu jsem začal číst a milovat knihy a tuším, že nejsem kdo takto v dětském věku dopadl. Prostě ta kniha má něco do sebe a znám i několik dalších idí, kteří jsou na tom stejně jako já
-
@Achileus No o tom jsem taky uvažoval, že mu neposkytli všechno co mohli vždit jenom horské klany měli dalších 3 000 mužů navíc, které poslali se stanisem, a další rody mu poskytli armádu, proto mi to vrtá hlavouV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 29. srpna 2015
-
@Tyrion Lannister Ta návnada nezastrašila by je spíš ona než ten zbitek :D
-
Ted jsem si četl článek na edně a docela mi vrtá hlavou neví někdo jakými armádami diponují jednotlivé rody? Docela by mi zajímalo jak je na tom s vojskem sever atdV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 29. srpna 2015
-
@Achileus No mohl mít taky trošku víc fantazie :D Ta kombinace pro holku je hrozná to k sobě ani trchu nesejí
-
Koukám, že se hledá velký bůh fantazi :D tak kdo to vyhraje jsem velmi zvědav. Inak jak posmta náhodou dostal jména po lidech, kteří pomohli jeho otci žít a vyhrát nejdůležitejší boj života. Inak taky velká část otců pojmenuje prvorozené syny po sob…
-
@hodor_the_king NO nevill byl sám o sobě zvláštní :D klidně mohl být vyvolený on, kdyby si voldemort vybral jeho rodinu docwla paradox no.
-
@Achileus No tak nevíme jak dopadl starý malfoy :D No mladý moc ho nebylo za co soudit a pokud se za něj harry přimluvil, tak ho nikdo ani odsoudit nemohl ( brumbála nezabil, harryho poznal, ale nepráskl a pak jenom seděl ve škole nic víc nic míň)
-
@hodor_the_king A divíte se mu láska jeho života tam šla. Ti co ho šikanovali z něj byli též. To moc lásky k němu nepředpovídá
-
No tak lidi nevím, ale spíš by vyhráli čarodějové než lidi. Vemte si, že mají velké možnosti se skrýt ovládat lid plus kouzelné tvory a mozkomory nejde zabít, jenom zahnat. Spíš by mne zajímalo, jak dokázali ukrýt tolik draků :D Vezmu si kolik toho …
-
@sfik Nechápu proč všichni lyaně stark (nebo targaryen pokud se už vdala) přikládají dvojčta nebo dokonce trojčata :D kam by to dali. Popřípadě, jak by tak čestný Ned se jednoho z nich vzdal a poslal ho jinam, pokud by teda nemělo stříbrné vlasy a …
-
@johnytopinka To vím, ale bohužel mi došli prachy a rodiče mi ted snížili přípěvky na studium, takže radši koupím něco co se dá sníst :D
-
Nejraději v češtině mám 5 knihu dle mne má něco do sebe. Inak ted to čtu znovu v Aj v rámci příprav na vichry zimy, kdy nechci čekat na překlad. Z anglicky jsem se dostal teprv na konec druhé knihy a tam pro mne vede kámen mudrců :D
-
@johnytopinka už hledám i anglický někde na netu, ale zatím se mi ji nikde nepodařilo najít celou :(
-
Nevíte někdo kde sehant zimní slavnost od sullivana?
-
@Tyrion Lannister Nehorázmně mne nas... naštval. Jako slibuje a slibuje a pak si jezdí po různých akcích atd. Jako je supr že píše další povídky z toho světa, ale bylo by stokrát lepší, kdyby to dopsal a až pak si ty povídky psal bez moudrolosví tyr…
-
@suertuda Přežila byla spantřena na natáčení v Irsku tak pochybuji že by ji natáčeli jak leží na márách
-
@Tyrion Lannister Malíček vlastní kouzelný kámen teleportace přeci :D Inak knihu bych tady už nemíchal neb v seriálu pro čtenáře knihy dělají jednu botu za druhou to jak dávají linky všelijak do kupy něco vynechávají něco záhadně odkládají člověk se…
-
@Denebola No vzhledem k tomu, že manželství nebylo naplněno a stále je panna stačí jedna kontrola od správy církve a z manželství je venku. Navc otázka jak ten sňatek vůbec uznají lordi neb ti co věří ve staré bohy asi těžko a to jest celý sever
-
To každopádně :D
-
@Tyrion Lannister No pokud ho někdo nezabije tak si nevěstu najít bude muset a moc možností nemá dany ariane a sansa by připadali v úvahu, at se nám to líbí nebo ne
-
@Tyrion Lannister To taky tuším, ale nekaž mi ten pocit :D Stále nevíme jak je důležitý pro děj a seriál má před s sebou ještě 3 řady pokud to ještě o jednu neprotáhnou a pokud by z něj Martin udělal jezdce jeho vynechání by bylo zvláštní
-
Tak dle edny, se natáčí už scény ze železných ostrovů, takže furt doufám v aegona že ho tam dají :D
-
@Tyrion Lannister Bláznivý Arya vyrazí za svou vendetou
-
@Dreamer INak se někdo z fanoušků naučí umění nekromancie :D
-
@Dreamer Já už pomalu přestávám věřit že se dožiji dopsání ságy sen o jaru se stane jenom snem čtenářů
-
No já si taky myslím, že tam dají některým linkám rokn pauzu, jako u brana a budou se věnovat novým, vzhledem k novým hercům, které hledali, jen doufám, že ta pauza nebude u Jona t bych vzteky pukl
-
@Monte Karstark Já vím, ale někde jsem si to přečetl jako John, ale nejde mi to přestat psát asi budu muset přečíst knihu, abych si to osvěžil po několika letech si jména opravdu nevybavím přesně
-
@Docik Jo ale Robb si myslel, že jeho bratři jsou po smrti arya je taky mrtvá a nemohl nástupcem učinit sansu neb to byla v té době už lady Lannister, takže mi zbyl jenom John ( ale bratři stále žijí a Arya taky)