p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Everett_Young Toje takový problém koho podporovat,když ti původní nám slibovali návrat do západozemí. Ted se objeví mladík,který jim slíbí to samé. Takže logicky půjdou.Jelepšímít domov než riskovat smrt zapochybný žold @Denebola Nov kapitole Tyrio…
-
@OslicekCZ Někdo si myslí, skutečně nevymřeli, ale přestali své potomky vystavovat. Soudí to od toho, že se ho Varys snaží dostat na trůn, takže si myslí je potomkem hořkooceli. Inak já si stále myslím, že se jedná o aegona synovce daenerys
-
@suertuda lepší příklad 2 děti jedno budou od 3 let učit bojovat s mečem a umění války a druhému v 13 daj do ruky meč a bojuj. Kdo bude lepší bojovník v vojevůdce v okmažiku, kdy jeden drží poprvé v roce meč a druhý s ním vyrůstal.
-
@suertuda Tjn, ale Robba k tomu vychovávali a zrovna čestný Nedd si na tom patrně zakládal. Zatím co dany měla praštěného Viseryse
-
@Tyrion Lannister Já bych neodsuzoval, stále se vemte, že je to dítě. Je jí teprve 16 jak by jste v 16 uvažovali. V 13 ji nezkušenou provdali, kdy nebyla schopná ani odporovat násilnickému bratrovi. Navíc díky tomu věku, tam můžeme vidět ty aspekty …
-
@Tyrion Lannister @Vito já myslel, ten rodokmen :D
-
Mace bouřný konec nikdy nedobyl a ted z jiného soudku https://cs.wikipedia.org/wiki/Ptolemaiovci#/media/File:EgyptianPtolemies.png nepřipomíná vám to něco :D
-
@Achileus Stále nevíme zda blackfire je nebo není :P a doran na rodinu drží to je jeho citlivá část jeho milovaná sestra. Pokud si bude myslet, že je to jeho synovec bude na něj držet
-
@Achileus Mohlo by s Aegonem ten má zlaté společenstvo velmi dobře organizovaná armáda. Lanisterové jsou vyčerpaní bouřní lordi škoda mluvit. Rovina pod útoky železných. Kevan je zavražděn kdo teď bude vládnoucí hlava Lanisteru navíc to vypadá na Ty…
-
@Achileus Ty se po smrti kevana sežerou a lanistery, tedy z toho co z nich zbylo
-
@Achileus S tím bych oponoval taky si musíme uvědomit, že jí je jenom 16 či 17 a schopnosti už prokázala víc než dost. Navíc v kontrastu světa, dělá co může.
-
@Vito S tím souhlasím, ale zatím tam moc nespěchala a blbnula v zálivu otrokářů
-
@Dreamer O kterém veledíle to mluvíte?
-
@Tyrion Lannister No tky by mi nevadilo, kdyby vydal třeba i 200 stránkovou knihu jako navnadění jen část co má a počítá s ní a zbytek at vydá klidně za rok
-
@sfik Tak starej těch potomků měl hafo :D Jeden syn se mu narodil až po jeho smrti. Nevíme jak měl velké odestupy :( podle wiky by mu mělo být 33 zajímavé je že nejstarší syn balona je jen o 8 let mladší :D
-
@suertuda No toho se docela bojím co mu vymyslí krom koukání skrz stromy toho nemůže moc udělat, poud nevymslí, jak ho ochránit před chodci
-
@Tarin Chybka se vloudila no, ale stejně to je strašně moc. Jo a ještě jorah a musí to rozdělit neb dany je s dotraky a někdo ji musí hledat
-
@Tyrion Lannister No otázkou je kolik jich bude nových Sam v citadele, pokud ho nevynechají zed, železné, sansa, arya, královo, dany, briene je tam dorne a nakonec králokat, aspon 3 linie by vynechat mohli nebo to bude fakt guláš
-
@Tyrion Lannister No každopádně jak jste ted koukali železné ostrovy tam taky budou opožděně, takže fakt netuším jak to časově zkombinují
-
@Vito Moc spekulujeme :D zamrzne moře a jiní obejdou zed a je to. Někde jsem tady už četl, že jiní se na druhý kontinent dostali po moři, když zamrzlo
-
@Aragen S tím se počítá to se u měnčů stává, ale postupem času se vytratí lidskost a stává se zvířetem
-
@sfik Vlasy se dají zachránit parukou či podobnými blbostmi, takže jestli půjde do hola bych fakt neřešil a odsuzoval od toho jeho další vývoj. Spíš by mne znepokojilo, pokud by začal hrát hravní postavu v nějakém dalším seriálu
-
@hodor_the_king Ten toho říkal :D
-
@Achileus O tom taky uvažuji, ale pak mi do toho moc nezapadají jiní jestli nebudou mít větší výzman pro děj a budou tam jen jako okrajová sílaV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 31. srpna 2015
-
@JanŽemlička Hmm jestli to je pravda, tak brzo celou knihu budeme znát z conu
-
@Vito NO povůdně to měla být trologie, pak pentalogie nakonec to je heptalogie. Taky kroutím hlavou jak to tam chce všechno dostat, když 5 knh přichází zima a proubouzí se jiní :D. Jestli se jiní nedostanou přes zeď tak budu překvapenV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 31. srpna 2015
-
@Vito No já počítám s tím, že postavy bude likvidovat nebo spojovat do jedné linky. Neb tolik kolich jich tam má by mu vydalo na několik knihV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 31. srpna 2015
-
@Nevada takže na vichry to bude 7 :D a není co řešit. Chápu, že to chce mít pěkně propracované, jen nezlob se, ale víme jak vyadá kolik mu je a v tomhle jsem hodně pesimista vidím to nejhorší a pak mne překvapý kladný výsledek a mám o to větší rados…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 31. srpna 2015
-
@Vito :D
-
@hodor_the_king On to dopsat nechce, tak nevím co lamentujete. Já už jsem v té fázi, že věřím, že vzhledem k jeho věku tělesný proporcím dřív umře než to stihne dopsat _(V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 30. srpna 2015