p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 Já stále žiji v domnění, že aby dorazila na západ musí jít na východ, takže počítám, že udělá výlet kolem světa
-
@flanker.27 No počkejte, abysme nakonec nebyli překvapení, že do západozemí ani nedorazí :D
-
Ted otázka psala to malíčkovy nebo svému bratranci
-
@Beleg To je to co nevíme v knize se k tomu moc nevyjadřovala. Inak pád targaryenů způsobil její otec, což si myslím, že ji naznačil barystan, když se ho ptala na události
-
@Krisa J8 bratrance o 22 let mladšího :P Věk je relativní, když žena začne před 18 a skončí po 40 tam to jde taky @Magister_Peditum No pokud to sprváně cháúu, čekají nás už jenom dvě serie, tak by to mohli trošku urychlit
-
@Magister_Peditum @Magister_Peditum No to je druhá věc, každopádně dany měla vizi zdi tu taky neměla asi pro nic za nic (právě tu měla i v seriálu vize co měla v knize nebudu zminovat. Každopádně stále tady se potuluje rčení drak má 3 hlavy (dany má…
-
@Magister_Peditum No pokud jeho postava má mít velký význam tak to mít vliv bude :D
-
-
@Jay :D star důchudkyně na drakoj :D zajímavé
-
@Terezička Hmm na to že mají být oslední 3 epizody to je nic neříkající
-
-
Spíš otázka myslíte že nám konečně řeknou kdo je matka jona? čekal jsem, že se to dozvím u tower of joy
-
@Rybba No k valirijským mečům v západozemí jich je poměrně dost hodně rodů má takový meč inak v essosu jsou takové meče taky
-
Počkej mají omezení rozpočet ne, tak jim vyšli peníze na zimu jenom pro jednu část kontinentu :D
-
Hmm tady už fakt není co číst :D takže ponaučení pro příště číst jenom dokončené serie abych se vyhnul marastu čekání na pokračování neb po letech čekání si člověk příběh nepamatuje a musí knihu číst znova :D
-
@Magister_Peditum No právě a přitom na příchod zimi nás připravovalo 5 knich :D
-
no mne by spíš zajímalo, seriál je v době, kdy by už v řekotočí měla začínat zima a chumelit a v tomto díle při stavění septa to vypadá na počínající léto. Pokud se nemílím tak 5 kniha končila chumelením v králově přístavišti, takže otázka příjde ně…
-
@Dejw To vím, ale je už rk 2016 :D proto se ptám
-
Nevíte někdo jak to je s kronikou královraha s 3 dílem? Nějak je tam ticho po pěšině
-
No jo, ale je otázka jeho koně měli v tom klášteře a jedn mnich tam měl jisté podobnosti s psem, takže otázka přežil nepřežil :D to nám řeknou jenom další díly knihyV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 5. června 2016
-
No záleží jestli jeho pozůstali dostojí jeho přání např, aby poznámky byly spáleny nebo ne :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 5. června 2016
-
Hmm kdyby je vydal najednou, tak nevím jak překladatel by to stíhal :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 5. června 2016
-
@Mellien Já si myslím, že pokud by umřel měl psolední knihu rozpracovanou, že to někdo z rodiny dodělá už kvůli prachůmV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 5. června 2016
-
@Sagart No upřímně já pokud někdo hodí na uložto anglickou verzi putím klidně i do ní neb rok se mi fakt čekat na český překlad nebude chtít :D. Spíš si vyberu postavy, které mě zajímají a u těch co není zájem si počkám na český překladV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 5. června 2016
-
@Achileus I v seriálu? Já tady nebral ohled na knihu, když je vlákno právě k seriálu
-
@Tarin No tak když si vezmeš velké rody, tak starkové mají 2 přímé mužské dědice a jednoho bastarda (u kterého si nejsme jisti jestli je vůbec sníh a není řeka či přímo Targaryen, Bratheoni mají dva bastardy i v seriálu se mluvilo o edrikovi, ale je…
-
@Krisa :D :D pohled by to byl fakt zajímavý :D Inak jehlou
-
-
-
NO kaýdopádně šla do své komůrky s jehnou, tak by mohla kuchnout tu holku co ji má zabít