p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Beleg No seriál nám dal dva způsoby dračí sklo a valyrijská ocel.Spíš by mne zajímalo nebojovali valyrijci taky s jinými? Nebo je náhoda, že ocel ukutá v dračím ohni je dokáže zabít.
-
-
Taky si myslím, tydle koalice to tak na dvě věci, aby se to hýblo, chtělo by to aby jedna strana měla kolem poloviny a nehádali se pak takhle
-
-
@Beleg No to je otázká do pranice, každopádně příběh se mohl v průběhu vyprávění upravovat. Na severu mají hrdinu, který našel děti lesa a ty mu pomohli porazit bílé chodce. Otázka je to ten samý hrdina? Je to několik tisíciletí, takže co když si k …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 16. června 2016
-
@Beleg Tot otázka třeba nechtějí riskovat ztráty oživlých mrtvol a počkají až se divocí oslabí sami zimou hladem ... atd nebo čekají až bude větší zima (jestli jim vadí sluneční svit)
-
No supr diskuze inak co říkáte na toto http://www.serialzone.cz/clanek/7465-game-of-thrones-chysta-nabite-epizody/ mne by zajímalo, co do těch prodloužených dílů, chtějí všechny nadupat
-
@Tyrion Lannister To už nevíme jak tam byla vysoká vrstva :D v knize tam byla závěj.
-
@Beleg Příběh vyprávěný po generace, až se zanesl do místního folkloru. To je jako něco, že křesťané a židé mají příběh o potopě, ale řekové ho mají též, podobný příběh měla i sumerská kultura, taktéž se ten příběh vykytuje v několika dalších mitolo…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 16. června 2016
-
@sfik Tuším, že za zdí mělo být přes 70 000 divokých, když na ni útočili. Pak se rozprchli, cca 4000 s turmundem někdo šel do tvrdodomova a velká část se pohybovala kolem zdi, kde se srocovali o další pokus ji přejít, tam jich bylo nejvíc. Takže je …
-
@Jay @Jay S tou magii něco na tom bude, neb jak se dráčata vylíhla, najednou se začal objevovat silnější magie (pyromaceři v králově přístavišti dokázali aplikovat postupy, které po vymření draků zanikly, nebo ti pouliční čarodějové v guartu. Spíš j…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 16. června 2016
-
No tak přece by sněha, když ho tak pracně přivedou k životu nezabili. Inak s tou armádou severu s robem nešli všichni, jenom Lady dustin poslala jen tolik můžu aby se neřeklo. Spíš to bylo, tak že šla dle mne tak polovina 1/2 až 3/4 mužů a od jejich…
-
@Nevada Jo to ví jenom Marie, jak k tomu došlo :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 15. června 2016
-
Jak tady řešíme to manželství, dobrá otázka je jak to mají na severu? Pokud se nemílím není tam víra v sedm, ale ve staré bohy, takže otázka jak tam se staví k rozvodu
-
-
Zdar tak co říkáte nebudou brzo neplánované volby :D
-
Tak jsem čekal novou teorii a tady diskuze o interpunkčním znaménku :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 14. června 2016
-
@CervenKa Já si myslím, že todle bude mít co dočinění jak se učila být vodním tanečníkem v králově přístavišti, už to držení meče atd
-
@Svetlana No pokud ho cercei spálí, tak by to vysvětlovalo proč měla daenerys vizi spáleného baelorova septa v domě neumírajích.
-
My tady spekulujeme, ale já si myslím, že v knize to taky zredukuje spojením postav do jednoho nebo by to nedokončil
-
no stejně mi do hlavy nejde, jak chce nalodit své neposkvnění, hordu co ji následuje a ještě mraky otroků
-
No každopádně jsem zvědav co bude dál, dany zpátky ve svém městě, třeba konečně vypustí draky :D
-
@Sagart No já čekal, že to teď konečně rozhýbe, když doletěla zpátky jde ji tam armáda dothraků, jakou svět neviděl :D Aneb obnova valirie může začít v plném proudu vojsko má tak co řešit. Nebo on si nsad někdo myslí, že dorazí do králova přístavišt…
-
@Tyrion Lannister :D :D no já od ní čekal něco velkého, když jako poslední ze starčat má ještě na živu zlovlka :D
-
@Tyrion Lannister No v chrámu, řekla že jede domů, tak proto jsem znejistěl (předtím chtěla cestovat, pak domů, kdo se v tom má vyznat a stále má pár jmen na seznamu nebo už jenom jedno Cercei :D )
-
No mne by teď zajímalo, kam bude mít arya namířeno, když chce domů, neb nemá moc možností kam se vrátit, nebo jestli pojede svůj vražedný seznam, kde ji taky moc jmen už nezbývá
-
-
Každopádně v něčem má pravdu, taky bych migranty nebral, když na to společnost není připravena a bohužel mají jinou mentalitu než mi a ne všichni s jsou schopni přizpůsobit.
-
@Everett_Young No mne spíš zarazilo, když jsem četl tu diskuzi na novinkách. Co tam někteří dokázali vymyslet nad tím stál rozum
-
@Gepeto No pokud tam je planeta taky kulatá, tak když budeš cestovat jenom na východ, tak víme, že tam kam má dorazí tak jako tak, jenom ji to bude tvat déle, pokud to ted nevýjde na stejno západ či východ (nezmám tam dálkové rozměry)