prusa89
O uživateli
- Přezdívka
- prusa89
- Datum registrace
- Návštěv
- 12
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
doufam ze se nejakej ten nadsenec najde,jinak sem zjistil ze hra je ponekud narocnejsi nez puvodni warband,docela se mi trha
-
nerikej ze bych byl jedinej kdo by to chtel v cestine :D jakou temnou sestru myslis???
-
tak sem to konecne rozhejbal,ale chci se zeptat jestli k tomu modu vysla i cestina da se tam nekde koupit i mec z valirijske oceli???
-
get_object failed for texture:cozur_snowy bushes
-
tak se povedlo,akorat nejde spustit,pri nacitani mi hra spadne a hodi nakou hlasku
-
diky,pak to normalne spustim pres warbanda??
-
zdravim,sem tu novej stahnul sem si ten mod na ACOTK na warband,ale nejak si nevim rady s tim jak to nainstalovat,nikde sem k tomu nenasel instalacni soubor.poradte pls nekdo,dik moc