Ned_Vladař_Junior
O uživateli
- Přezdívka
- Ned_Vladař_Junior
- Datum registrace
- Návštěv
- 14
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Já doufam, že se Cat pomstí a hlavně že ještě uvidí své děti v pořadku... Tim by Martin mohl alespoň trochu šťastně dokončil její příběh :-( . (Doufam že jí nevyškrtnou ze seriálu, to by byla celkem škoda :'-( ... ale zase na druhou stranu vraždíc…
-
Proč skoro nikdo nemá rád Catelyn Stark?? O_O
-
Já naprosto, ale naprosto nechápu, proč jí skoro všichni nemají rádi :'-( ?! Řekl bych, že je Catelyn postava, na které se G.R.R.Martin opravdu vyřádil: žena, která nadevše miluje svoji rodinu, přijde o svého manžela, dále žije v domnění, že její d…