Ned_Vladař_Junior

O uživateli

Přezdívka
Ned_Vladař_Junior
Datum registrace
Návštěv
14
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Já doufam, že se Cat pomstí a hlavně že ještě uvidí své děti v pořadku... Tim by Martin mohl alespoň trochu šťastně dokončil její příběh :-( . (Doufam že jí nevyškrtnou ze seriálu, to by byla celkem škoda :'-( ... ale zase na druhou stranu vraždíc…
  • Proč skoro nikdo nemá rád Catelyn Stark?? O_O
  • Já naprosto, ale naprosto nechápu, proč jí skoro všichni nemají rádi :'-( ?! Řekl bych, že je Catelyn postava, na které se G.R.R.Martin opravdu vyřádil: žena, která nadevše miluje svoji rodinu, přijde o svého manžela, dále žije v domnění, že její d…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě