Denebola
O uživateli
- Přezdívka
- Denebola
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,612
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ti dva mi připomínají mě při psaní bakalářky a diplomky. Na začátku "jo, paráda, to bude supr zajímavý projekt", a na konci už "omg ať už to utrpení skončí!" =D
-
@Tyrion Lannister Neměli s tím hlavně vůbec začínat. :wall:
-
-
@dadyl No, jako podklad pro teorii toho moc nemáš. Chtělo by to vyzdvihnout nějaké konkrétní souvislosti, v seriálu či knihách, které by to mohly nějak podpořit. To, že se ti to líbí a pěkně to zní, možná stačí tobě, ale někomu jinému sotva.
-
@Nausak Jo, taky mě napadlo, že to celé dává celkem smysl. Dokonce i ten jejich klid, prostě se nikam neženou. Protože ví, do bude a co má dělat.
-
Opět se k tomu vrátím - nepřišlo někomu, že Night King to má tak nějak dokonale vykalkulované, jako by už dopředu věděl, co se stane? Možná byl původně nějakým zelenověštcem. Nevím teda, jestli zrovna Branem, to už se mi přece jen nějak nezdá. Ale r…
-
-
@Ugla Tak tohle s daněma jsem nějak nepochopila. Z tvého příspěvku to vyznívá, že je nezbytné prosazovat daňovou disciplínu pro živnostníky a malé podnikatele, ale krácení daní u velkých korporací a firem je normální? :-k Nezdá se mi, že bude EE…
-
@Dreamer Čína ještě docela jde, víc u žaludku jim leží Pakistán =D
-
Jsem tu po pár dnech, tak bych se možná vrátila k Trumpovi. Pokud jsem dobře pochopila, tak se snažil tak nějak naznačit, že obě skupiny mají něco z dobrých lidí a něco ze špatných lidí. S přítelem jsme s o tom bavili, zřejmě se snažil naznačit, že…
-
@Ugla Nějak jsem si nevšimla, že by začal bojovat s krácením daní tam, kde je to skutečně důležité. Boj s drobnými živnostníky tak nějak nepovažuju za efektivní pro stát.
-
-
@svoa00 Jo, tak když to vezmu z tohoto pohledu, že hlavní postavou v Dorne byla vlastně Ellaria a děj šel podle jejího příběhu, tak to se to zprznění příběhu pak dá pochopit, ačkoli omluvit těžko. Škoda, že si neoblíbili představeitele Dorana.
-
@Achileus Tak to prrr! Tohle srovnání si Letopisy Narnie nezaslouží! :evil:
-
@Nevada Ten test jsme si dělali, a utkvěla nám v hlavě zajímavá informace. Prosím vás, nevíte, kde v knize Pána prstenů se Aragorn zmiňuje o černých labutích?
-
Možná bych se na Babiše dívala jinak, kdyby ze sebe nedělal největší chudinku a vztekle nekopal kolem sebe jako rozmazlené děcko. Ta jeho taktika "podívejte se, jací jsou ostatní hnusáci, já jsem nevinný jak lilie a je to ke mě hrozně nefér" u mě ro…
-
Vsadím se, že to je zase kampaň =D
-
Přiznejme si to - čekal někdo snad něco jiného? Já myslím, že osudovost Dany / Jon je tak nějak jasná. Už jenom tím, jakou životní cestou jsou ty postavy vedeny v knize. On GRRM se sice tváří, jak je jeho dílo spisovatelsky převratné, ale až tak mo…V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Denebola 9. srpna 2017
-
@JoffreyWater Teda já nevím, kam do internetů chodíš, ale co jsem já viděla, tak většina lidí se shoduje v tom samém co ty, tedy že Dany je taková malá velká Mary Sue =D Týpky co se těší na její kozy samozřejmě nepočítám.
-
@JoffreyWater Zrovna Davos mi přijde jako dost pragmatický člověk. Ale uznávám, nějaká nostalgie na Dragonstone by byla na místě.
-
@svoa00 No řekla bych, že zrovna v tomhle případě je tak nějak zřejmé, že jestli je Tyrion na straně Daenerys proti svojí vlastní rodině, tak se od ní tak nějak automaticky distancuje.
-
-
-
@svoa00 No, ona komunitu nesleduje, fóra ani blogy ani teorie. Jenom se prostě podívá na seriál a pak má spoustu dalších seriálů na Netflixu a taky práci a další zájmy, další knihy. Je o dva roky starší, 29. Nevím, jestli je tím pádem mladá. Spíš t…V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Denebola 7. srpna 2017
-
@sfik Počkám 20 let na remake v nadějném očekávání na lepší zpracování. Co je to pak oproti nedopsané písni =DV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Denebola 7. srpna 2017
-
@svoa00 Ona to tak nebere. Podle ní je příběh jen jeden a ten teď bude odvyprávěn, a jeho (GRRM) už to psaní stejně nebaví, že už to kdesi psal veřejně, a stejně už teď drtivá většina fanoušků sleduje seriál... Asi zhruba taková je její argumenta…V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Denebola 7. srpna 2017
-
Možná by si sedli s lidmi z Dorne, ti jsou taky tak podobně divocí. Až na to postavení žen... Je taky možné, že pokud vyhrají nad Bílými chodci, tak odejde trvalá zima a za Zdí bude zase příjemně, tak třeba se usadí tam.
-
@Tyrion Lannister Moc polemizuješ, to je na diváky seriálu moc složité =D A nebude líp. Moje sestra už na GRRM zanevřela a už se stará jenom o seriál, s tím, že to už stejně nedopíše. A pokud jo, tak se prý bude držet už odvyprávěného příběhu, tedy…V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Denebola 7. srpna 2017
-
No, to jste ještě neslyšeli o kritice, co si vyslechla připravovaná česká hra Kingdome Come. =D To by bylo ale spíš do herního vlákna.
-