JoffreyWater
O uživateli
- Přezdívka
- JoffreyWater
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,360
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Hund Jo, taky jsem se divil, že za celou dobu umírali jenom NoName soldiers. Možná to odnesl ten Ed Sheeran a jeho parta mírumilovných spolubojovníků.
-
@svoa00 Lannisterům všichni fandili, protože aspoň trochu nakopli MoD do vagíny. S každým mrtvým lannisterským vojákem tam ubývala možnost, že všichni Dannyfags dostanou infarkt, namísto toho aby se něžnili nad tím, jak to Tits and Dragons zase všem…
-
Škoda jenom, že Jaime tu krávu nepřišpendlil k tomu drakovi, to by bylo dostatečný zadostiučinění za to, co udělali Stannisovi. Vím, to se přece stát nemohlo, každopádně + za to, že v týhle epizodě ukázali Jaimeho jenom v tom nejlepším světle. Ať je…
-
Copak on toho má Malíček na svědomí málo, že na něj chcete hodit ještě tohle? :D
-
K tomu Malíčkovi, v knihách k tomu Joffreyho nechtěně zmanipuloval Robert, když před ním řekl, že by bylo lepší Brana zbavit trápení. Malíček v tom nehrál žádnou roli, i ta dýka byla Robertovo. Malíček se teprve chytil příležitosti, když Catelyn lha…
-
Ale teď už to je opravdu jenom taková karikatura. Stejně jako Malíček, Píseční hadi a spousta dalších.V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 2. srpna 2017
-
Jaimeho postavu zprznili v momentě, kdy někdy ve 2. sérii zabil svýho bratrance.V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 2. srpna 2017
-
Pošlete jim prachy a budete mít epic battle v každym díle.V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 1. srpna 2017
-
Třeba Bran ukáže videozáznam z vize :DV diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 1. srpna 2017
-
Nejbližším mužským příbuzným posledního krále je Jaime, pokud vím, tak v seriálu už v gardě není, takže by tedy podle toho měl být králem on. Ale co, ať tam klidně šoupnou Cersei, když se vládcem Dorne může stát nějakej podřadnej bastard, kterej si …V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 1. srpna 2017
-
Ale ještě k té Cersei, kdo má vlastně větší nárok na trůn než ona? (Když teda nepočítáme Targaryeny) Jak se postupuje v situaci, kdy celá vládnoucí dynastie vymře a nezbyde žádný dědic?V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 1. srpna 2017
-
Tak jako ale mohli ho aspoň prohlásit za legitimního Starka a dědice rodu, přijde mi celkem debilní, že pořád nese jméno bastarda.V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 1. srpna 2017
-
Jinak všiml jsem si, že se spousta lidí diví tomu, jakým nárokem si Cersei přivlastnila trůn. Jakým nárokem si Dorne přivlastnila Ellaria, nějakej méněcennej bastard, jehož společenským postavením bylo, že byla kurvičkou druhorozeného syna jednoho v…V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 1. srpna 2017
-
@Djokovic Však já doufám, že ho zabijí, ne proto, že bych ho nesnášel, ale pro tu postavu to bude fakt milosrdenství. Z mistra intrik tam udělali akorát slizkýho creepa. Čekám ale, že když ho budou zabíjet, tak to bude stylem, že ho vyděšenýho přitá…V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 1. srpna 2017
-
Ale hlavně jsem rád, že je konec tý sešlosti feministek kolem MoD. Docela jsem se bál toho, že budu muset celou sérii trpět, jak „silné ženy” všem nakopávají prde*le. Opravdu mě těší, že jsem toho byl ušetřen.V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 1. srpna 2017
-
Malíčkovi by měl hlavně někdo dát ránu z milosti, aby se netrápil. Jeho postava už je naprosto zabitá. Stejně jako spousta jiných postav. Píseční hadi jsou v knížce docela zajímavý postavy, tady to byla akorát trapná trojice nesympatických pi*ček s …V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 1. srpna 2017
-
Myslím, že s tím obléháním CR to nebude tak jednoduchý, vzhledem k tomu, že ji drží jednotka Neposkvrněných, což jsou přece jenom vojáci, kteří dokážou přežít v drsných podmínkách obléhání (hladovění, demoralizace...). Celkem se na to těším. Jinak t…V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od JoffreyWater 31. července 2017
-
Ty jo, ani si nepamatuju, že bych tu někdy dřív přispíval.V diskuzi Jsou Západozemí a Essos pouze další kontinenty Ardy? Komentář od JoffreyWater 30. července 2017
-
Běžte se projít ven, to fantasy už vám leze na mozek. :DV diskuzi Jsou Západozemí a Essos pouze další kontinenty Ardy? Komentář od JoffreyWater 30. července 2017
-
Kam jsem to zase vlezl?V diskuzi Jsou Západozemí a Essos pouze další kontinenty Ardy? Komentář od JoffreyWater 30. července 2017
-
:D :D :D :D :D :D :D :D :DV diskuzi Jsou Západozemí a Essos pouze další kontinenty Ardy? Komentář od JoffreyWater 30. července 2017
-
Proč by se jako nemělo dát použít? Přímo na Game of Thrones wiki se píše, že Milk of the Poppy se používá k uspání pacienta a potlačení bolesti, pokud nešlo použít, měli mi vysvětlit proč. Protože já nechápu, proč by to nemělo jít použít. To jako fa…
-
Nebo se možná v Citadele začaly projevovat nějaký jeho sadistický sklony.
-
Jenom k tý léčbě Lupusu bych se chtěl zeptat, to v celý Citadele nemají žádná anestetika, jako je třeba Makové mléko? To je Sam vážně takovej mizernej student, že jediný, co ho napadne, je klacek mezi zuby? Já už bych ho dávno vyhodil.
-
@Tyrion Lannister To mě ale vůbec nenapadlo, že Arya by mohla zabít Cersei jako Jaime, ale zní to teď dost pravděpodobně :D
-
Já jsem nedávno někde četl, že seriál bude zkrácen z důvodu nedostatku financí. Takže si teď nemyslím, že by některé zprasené linky a debilní smrti postav byly kvůli neschopnosti scénáristů, ale prostě kvůli finančním problémům. Prostě už třeba neby…
-
@svoa00 Tak s Rovinou by se Euron mohl těžko spojit, jelikož Rovina už je spojenec MoD, jejímiž spojenci jsou mimochodem také jeho „zrádná” neteř a „zrádný” synovec. Se severem by asi taky bylo těžký jednat, vzhledem k tomu, co Železní na Severu nap…
-
@Sagart MoD taky nemám moc rád, měl jsem hodně rád Stannise, taky bych ho raději viděl na IT, to co mu provedli v 5. sérii byl hnus největšího kalibru a prostě vůbec se mi nelíbí, co mu provedli. Přesto, co byste asi tak čekali, že s jeho vlajkou ud…
-
A nebo mě ještě teď napadlo, že třeba prozkoumali po smrti její tělo, mistra nebo tak něco tam určitě měli. :D
-
Ale i tak je v seriálu takovejch chyb víc a zase tolik mi to tolik nevadí, tohle už se v těch ostatních průserech ztratí.