JoffreyWater
O uživateli
- Přezdívka
- JoffreyWater
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,360
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Kdyby seveřeni nebyli idioti (hlavně Robb), mohl si odjet na Zimohrad s Joffreyho hlavou a veselýma historkama. Stačilo si držet Greyjoye na očích, dodržovat posvátné sliby a pak jeho matka nemusela pouštět Jaimeho Lannistera. A její bratříček mohl …
-
Třeba Joffreyho jsem přál Sanse, a Sansa se vlastně podílela na jeho smrti, ikdyž nevědomky.
-
Stejně Boltona přeji Ramsaymu a Ramsayho Smraďochovi :D
-
A co Brienne? V tu dobu ještě nehledala Sansu nebo už ano? :D Ale stejně si myslím že by proti Oberynovi neměla šanci, i s Jaimem jí zachránilo to že byl spoustaný a zesláblý, a stejně měla co dělat aby ho sundala. Kdyby byl v plné síle tak by to by…
-
-
A právě proto by Tywina dostal do úzkých, porazil jeho nejlepšího bojovníka, teď nemá nikoho koho by proti němu mohl nasadit. Mohl by bojovat sám, ale Tywin mi přijde spíš jako politik a velitel než nějaký skvělý válečník.
-
@brbr Já právě myslel, že kdyby si Oberyn dával pozor co Hora dělá když ležel na zemi, nenechal se takhle debilně zabít a donutil ho se přiznat, tak už by to byl proti Tywinovi pádný důkaz. A určitě by se nebál jít do dalšího boje. Však porazil jedn…
-
@brbr Třeba by Oberyn žádal další boží soud o Tywinovo vině, kdyby ho vyhrál mohl Tywina odsoudit k smrti. @Rickon Doran ho poslal do KL aby špehoval Lannistery, ale aby se nepouštěl do žádných akcí. Neposlechl ho a pustil se do fightu s Gregorem.
-
@a575 To co mě na seriálu štve je změna charakteru u postav a zabíjení postav jak se jim zamane, přeci jenom, postavy by měli umírat ve chvíli kdy umřít mají.
-
@up_er Tak jako možné to je že mi to vypadlo.
-
@Madelin Na to si nevzpomínám, pokud si pamatuju tak o tomhle tam zmínka vůbec nebyla. Ale možná se mýlím.
-
-
Ale všimli jste si jedné věci? V seriálu ještě nezmínili to, kdo ve skutečnosti poslal na Brana toho vraha když byl v kómatu :D podle mě na to úplně zapomněli :D
-
@misho8723 Jinak u bratrů Lannisterových mi přijde, že Tyriona prezentují pouze v tom lepším světle, kdežto Jaimeho v tom horším. Alespoň v prvních 2 sériích. Jaime zabil svého bratrance, vlastního příbuzného, kterého normálně vůbec zabít neměl a Ja…
-
@misho8723 Draci hlavně mají dračí oheň který si s těmi řetězy hravě poradí :D
-
-
-
@Madelin Právěže ta jeho jízda mi přišla dobrá, takhle nějak si představuji středověkou jízdní formaci. Ale když se na to zpětně dívám tak ano, těch divoých tam bylo nějak málo :D a hlavně jsem si uvědomil že tam nebyla rodící Dalla :D
-
@JoeGyry Snad ne, já jsem na spoilery tak trochu zvyklý :D jeden dobrák mi vyspoileroval že umře Joffrey dřív než jsem si to přečetl :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 17. června 2014
-
Jinak tu pár lidí psalo že se jim nelíbil příjezd Stannise, co se vám na něm nelíbilo? Akorát nebylo provoláváno jeho jméno, ale jinak byl ten příjezd v pohodě.
-
@JoeGyry Já právě ty kapitoly co vyšly číst nechci, chci si to všechno přečíst až vyjde knížka.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 17. června 2014
-
Ale jinak, zajímalo by mě jestli nakonec Arya oddělá někoho ze svého bitchlistu :D mě napadlo že by si mohla podat Meryna Tranta nebo Ilyna Payna, případně oba. Cersei přeji Jaimemu nebo Tyrionovi.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 17. června 2014
-
Třeba myslel že jedna hlava bude on (přeci jenom se o něm říkalo že je to drak) ale pak je otázka kdo měly být ty zbývají 2 hlavy. Mohl to být Aegon a Jon, Rhaenys a Aegon, Jon a Rhaenys... ale já se spíš přikláním k tomu že další hlava měl být Jon …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 17. června 2014
-
Jak říká @Madelin "I demand a trial by combat"! :D
-
Já už se k tomu prostě vyjadřovat nebudu! :D
-
Prostě bych to shrnul. @Kalam Mekhar se zajímal o názor na seriál od člověka který četl knížky před shlédnutím seriálu. Já mu svůj názor sdělil, ale jelikož jsem seriál hodnotil pozitivně, což nezkousl, tak mě obvinil ze lži. Shrnuto podtrženo. Tím …
-
Ale i tak, názor že člověk který začal číst knížky až po shlédnutí seriálu (netvrdím že je to můj případ) má na knížky zkreslený názor je dost invalidní.
-
@Kalam Mekhar Nevim proč bych měl o tomhle lhát, kdyby to tak bylo tak to přiznám, nemám potřebu o tomhle lhát.
-
@Kalam Mekhar Ale tak chápu že máš potřebu dokazovat sám sobě že jsi lepší než ostatní.
-
@Kalam Mekhar Je rozdíl mezi kritikou a stupidním nařčením někoho z něčeho.