JoffreyWater
O uživateli
- Přezdívka
- JoffreyWater
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,360
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Kalam Mekhar Tvuj názor zase není relevantní pro mě, myslet si můžeš co chceš.
-
@Kalam Mekhar Ty jsi taky nakažený prosimtě :D
-
Mě to nedá a musim se zeptat jak to tady chodí. Znamená to že člověk který přečetl knížky před rokem je pochopil úplně jinak než člověk který je přečetl třeba před 5 lety a nemá právo k nim mít názor? Znamená to že když jsem je přečetl teprve před r…
-
Tak v seriálu se mi splnilo mé přání setkání Sandora s brienne a dopadlo to celkem zajímavě :D Škoda že jenom v seriálu...
-
A v seriálu mají vůbec tendenci dělat z dětí sexuální symboly (Misandei, Podrick).
-
@brbr Tak Podricka překopali úplně, ve třetí sérii udělali z malého kluka miláčka žen a mistra prcíře, ve čtvrté zase naprostého trotla co ani neumí jezdit na koni.
-
Koukám tady je to samý vystudovaný psycholog, každý tu má každého přečteného :D
-
@Kalam Mekhar Asi tě nepřesvědčim a ani nemám potřebu tě nějak přesvědčovat, před rokem jsem začal číst knížky, zaujaly mě a tak jsem se koukl na seriál, tim končim tuhle debatu :D
-
Achjo, mám já tohle zapotřebí? :D
-
@Everett_Young Já to taky nemyslel vážně, jenom mi přijde debilní tvrdit že někdo koukal na seriál dřív než četl knížky jenom proto že se tady na fóru zaregistroval teprve nedávno.
-
@Kalam Mekhar Hele, ty jsi se taky zaregistroval teprve před dvěma roky, co když jsi začínal na seriálu a jsi lhář? :D
-
@Kalam Mekhar Tak jestli to soudíš podle toho kdy jsem se tu zaregistroval tak to pak jo :D
-
@Kalam Mekhar Tohle je vůbec poprvé co nějaký příběh řeším na fóru, je to tím že ještě není zakončený takže se o jeho zakončení může spekulovat :D
-
@Kalam Mekhar Jo, k příběhu jsem se dostal teprve asi před rokem co mi známý tu knižní sérii doporučil, to znamená že můj názor nemá význam? :D A k tomuhle fóru jsem se taky dostal teprve nedávno.
-
@Kalam Mekhar Tak já četl knížky dřív než jsem koukal na seriál. Knížky jsou pecka, jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) příběhů co jsem kdy četl. Pak jsem se koukl na seriál. Zezačátku jsem byl rozčílen změnami (hlavně u Jaimeho charakteru), ale po …
-
@Madelin Máš pravdu, já si to spletl s Boltonem, ten je v seriálu plešatý a v knížce vlasatý :D
-
@Miya Vlastně jo, v knížce to byl v bitvě spíš ten typ co zůstává v ústraní a nechává bojovat vojáky namísto aby se do boje osobně zapojil, v seriálu to je naopak (viz černovoda).
-
@Miya Nevím, zrovna Stannisův charakter mi moc překopaný nepřijde, spíš mi přijde že dost zmršili Jaimeho charakter.
-
@Madelin V knížce byl právě vlasatější.
-
@Madelin A já myslel že ten remake by byl kvůli tomu aby se tam nic nepřekopávalo :D
-
@Madelin Já bych byl asi taky smutný až by mě otrávili.
-
@Madelin Nebo můžeš hrát Cersei a budeme spolu zmrdit v KL :D
-
Když už v seriálu překopali co se dalo tak mě nějací kostlivci vůbec neštvali, naopak se mi líbili.
-
@Madelin Tak to mě napadá bílý chodec :D
-
Nechápu co všichni máte proti kostlivcům, zrovna ti byli skvělí!
-
@pavel My tady domlouvám remake, ale @Madelin s rolí Lysy asi nesouhlasí :D Nevadí, mě stejně víc láká role Joffreyho.
-
@Madelin Tak jestli budeš hrát Lysu tak o tom budu přemýšlet :D
-
No mě přijde že už mají bordel i v tom seriálu, ve třetí sérii vezmou psanci Ohařovi zlato a ve čtvrté se všichni diví proč Ohař nemá žádné zlato a ani nezmíní že mu ho psanci vzali :D
-
@Madelin Na tuhle roli už jsem moc stár :( i na Joffreyho jsem starý, ale na svůj věk vypadám mladě takže toho bych zahrát mohl :D
-
Víte všichni co, uděláme sbírku a až nastřádáme dostatek financí tak natočíme remake. Zabírám si roli Joffreyho :D sice se budu muset odbarvit ale to nevadí. Nebo Ramsayho. Joffreyho nebo Ramsayho.