JoffreyWater
O uživateli
- Přezdívka
- JoffreyWater
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,360
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Jinak mi hrozně trhá srdce když se Malíček řadí mezi "šílence a psychopaty". :( On si prostě jenom libuje ve vyjebávání s lidmi, nemyslím si že by si liboval v zabíjení, mučení nebo týrání. Podle mě to vůbec není svatoušek, ale přímo psychopatem byc…
-
A moje osobní tipy na dobré krále jsou Doran Martell, Tywin Lannister (ikdyž ten podle mě o vládnutí nestál, kdyby ano tak se posadil na trůn v momentě kdy dobyl KL, jenže to neudělal), z Tyriona by nemusel být špatný král, Aemon Targaryen(škoda že …
-
Jinak u Aeryse mi přijde že byl i celkem dobrý král než se z něho stal psychouš a paranoik.
-
@CervenKa Já neříkám že proti němu něco máš :DV diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od JoffreyWater 21. června 2014
-
@CervenKa Ať si o Jaimem každý říká co chce, je to můj oblíbenec a na tom se nic nezmění.V diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od JoffreyWater 21. června 2014
-
@Nevada Tak mě zalíbení v "nechávání lidí létat" přijde jako náznak začínajícího psychopata. On z rozmazleného spratka se klidně může stát psychopat. Joffrey je taky rozmazlený spratek :D
-
Jinak k tomu Joffreymu, tohle byl podle mě jeho styl a bavilo ho že za něj ty zmrdoviny dělají jeho poskoci. Podle mě by mu nedělalo problém si sám ušpinit ruce, ale proč by to dělal když měl Ilyna Payna, královskou gardu a jiné? Ale to nic nemění n…
-
Rozhodně by bylo zajímavé kdyby se Joffrey, Ramsay a Robin sešli na čajovém dýchánku.
-
@Everett_Young Prostě to byla taková idylická rodinka :D
-
Ale on je i teď docela dobrý psychoušek. A jeho povedená matička v sobě taky měla kus magora.
-
Z dospělého Roberta Arryna by taky jistě byl dobrý magůrek.
-
A vůbec, já si ho oblíbil už od začátku.V diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od JoffreyWater 21. června 2014
-
@CervenKa A právě to je další důvod k tomu proč si ho oblíbit, raději zahodil vlastní čest než aby se dopustil vraždy svého otce. Ale myslím že v tom hrálo roli i to že Aerys chtěl podpálit celé KL.V diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od JoffreyWater 21. června 2014
-
@vertas @Nevada Já už si nepamatuju všechny podrobnosti, zrovna tohle mi vypadlo, tak díky za objasnění :D
-
Vždyť i v době kdy kvůli ní vedl válku mu nedělalo problém se kurvit kdykoliv k tomu byla příležitost. A tak mě napadá, jestli si Lyanna vůbec chtěla Roberta vzít než se seznámila s Rhaegarem. Musela přeci vidět že Robert nepatří zrovna k věrným muž…
-
Mě napadá další otázka, byl by Robert pro Lyannu dobrý manžel? S jeho kurvením se a tak? Mohl jí milovat jak chtěl, ale stejně se mi nechce věřit tomu že by jí byl po celý život věrný. Zrovna on.
-
Jaime byl postaven před rozhodnutí, stát se královrahem nebo otcovrahem. V obou případech by jím lidé opovrhovali. Jak byste se rozhodli vy? Ale prostě si myslím že nemá špatný charakter, navíc celý život dokázal být věrný jedné ženě, za což ho resp…V diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od JoffreyWater 21. června 2014
-
A vůbec, každý by byl rozhodně lepší než Robert (ne úplně každý, ale většina lidí).
-
Myslím, že z Dorana Martella by byl dobrý král.
-
Můj úsudek o něm možná ovlivní to že jsem si ho jako postavu oblíbil. Nejspíš má tendenci jednat unáhleně (případ s Branem) ale jinak si myslím že to je spíš nepochopený hrdina.V diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od JoffreyWater 21. června 2014
-
Ale stejně by mě zajímala reakce Eliiných bratrů na to jak se k ní Rhaegar zachoval. Radost kvůli tomu určitě zrovna neměli.
-
@sveva To je pravda s tím synem.
-
Nebo možná Water.
-
@Gepeto Aha, takže jméno pro jejich bastardy je asi Fire.
-
Ale stejně nechápu proč jsou Martellové tak hrr do toho podporovat Targaryeny když Rhaegar se na Eliu vykašlal a opustil jí. Možná to bude tím že po dobytí westerosu si nějaký Targaryen vzal nějakého Martella. Aspoň myslím že to tak je.
-
@Omilis Já myslel že Blackfyre je jméno pro Targaryenské bastardy. jenom jsem tím chtěl říct že i tak by to byl jen nemanželský syn. Ale je pravda že Aegon Dobyvatel měl 2 manželky...
-
Tywin Tyriona nechtěl mrtvého, on ho jenom nechtěl mít na očích, to Cersei ho chtěla mrtvého za každou cenu. Ale i tak by Tywin neměl problém s tím nechat ho popravit kdyby nebyla jiná možnost.
-
Tak mě napadlo, jestli je Jon Rhaegarův syn, tak stejně to znamená že je Bastard, akorát ne Snow ale Blackfyre. Pravý Targaryen by byl kdyby ho zplodil s Eliou, což byla jeho právoplatná manželka, Lyanna byla jen jeho milenka a pokud s ní zplodil dí…
-
@Achileus Třeba to on sám vůbec nezjistí, jenom čtenáři a nějaká jiná postava se dozví pravdu :D
-
A taky mě napadlo že pravdu o Jonovi odhalí Howland Reed.