JoffreyWater
O uživateli
- Přezdívka
- JoffreyWater
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,360
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Já si myslim, že Ned se svojí ctí žádného bastarda nezplodil. Ikdyž možné je všechno.
-
Tak mě napadlo, spousta lidí věří věří tomu že Jon Snow je syn Rhaegara a Lyanny, i já tomu věřím, ale přeci jenom tomu nevěřím úplně na 100%, možná je to jenom vsugesce, třeba to nakonec opravdu je nějaký Nedův bastard, a možná nakonec byl ubodán n…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
@Nevada A já myslel že jí jenom shořely vlasy.
-
@Nevada Ale nebylo by to krásně ironické kdyby Daenerys zabily její "děti"? Nemusely by se zrovna proměnit v ledové draky, ale prostě jí sežrat :D ale já bych ledového draka uvítal. Nelze jí zabít ohněm, ale ledem...
-
@Achileus Však já jenom říkám kdo může za to že si Lannisterové vedli bídně :D
-
@Achileus Ano, a Robb na něj nachystal past v šeptajícím lese. Kdyby nebyl idiot a vyslal napřed zvědy, mohl tu past prokouknout, vyhnout se jí a nebo nachystat vlastní past. A nakonec by dobyl i Řekotočí a Lannisterové by válku vyhrávali.
-
@Nevada Ale bylo by přijatelnější (aspoň pro mě) kdyby byl valonqar někdo ke komu má Cersei blízký vztah, ať už pozitivní nebo negativní. Aegon pro ní nic neznamená.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
@CervenKa Nebo v silách magie.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
@CervenKa V lidských ne, v dračích třeba ano.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
@CervenKa Jak je možné že dokázala vylíhnout draky když vymřeli? Jak je možné že existují draci? Jak je možné že Bran dokáže ovládat zvířata? Jak je možné že Melisandre dokáže povolávat zabijácké stíny? Jak je možné že muži bez tváře dokáží měnit po…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
@Gepeto Stejně doufám že tam Dany sehraje roli :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
Já bych třeba ledovým drakem zabíjející Daenerys ledovým dechem nepohrdnul.
-
@Gepeto Mě to napadlo protože draci jsou stvoření ohně, Jiní jsou nějaká stvoření ledu, sága se jmenuje "píseň ledu a ohně" a já čekám na chvíli kdy se tam konečně objeví nějaké střetnutí ledu a ohně. A s těmi dětmi, těch je tam požehnaně, takže kol…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
@Gepeto To že by mohla obnovit Valyrii mě taky napadlo, ale stejně doufám že se do westerosu podívá, už jenom kvůli tomu že od začátku očekávám že bude hrát nějakou roli v boji proti jiným. A kdyby Cersei zabil někdo jiný než Jaime nebo Tyrion tak b…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
Upřímně doufám že o ní nečtu 5 knížek jenom proto aby se do westerosu nakonec nedostala a usadila se nebo zařvala kdesi v řiti.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
@CervenKa Já si myslím že se do západozemí nakonec dostane, ona a její draci budou mít něco společného s bojem proti jiným, tím jsem si jistý. Ale možná už bude trochu šílenější, on totiž každý čeká že když se dostane do westerosu tak začne spravedl…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
Mě něco ohledně té věštby napadlo. Ona říká něco o tom, že přijde "mladší a krásnější královna a o všechno jí připraví, pak přijde valonqar a stiskne jí hrdlo". Myslíte že onou královnou je opravdu Margaery nebo to může být někdo jiný? Mě totiž napa…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. června 2014
-
@Slenjoy A on vůbec existuje někdo kdo od toho čeká nějaký happyend? :D
-
@Rickon Díky, kdyžtak přečtu.
-
Jak ono to je vlastně s těma dalšíma Martinovýma knížkama? Navazují nějak na ságu? Odehrávají se ve stejném světě? Nebo to jsou úplně jiné příběhy odehrávající se úplně v jiném světě?
-
Za tu válku prostě může G.R.R.Martin :D
-
@Rickon To si nemyslím, Stannis chtěl vládnout celému westerosu, nenechal by Robba aby si sever zabral pro sebe a odtrhl ho od vlivu koruny.
-
@Gepeto Ned nic říkat nemusel, to bylo jenom o jeho charakteru, stejně tak to bylo o charakteru Jaimeho a Cersei.
-
@Nevada Jenom říkám kdo může za počáteční bídnou situaci Lannisterů.
-
Ono za to že si Lannisterové zezačátku ve válce vedli bídně byl Jaime. Kdyby se nenechal takhle blbě vlákat do pasti a vyslal napřed zvědy jestli náhodou v tom lese není mnohem větší armáda která jenom čeká na to až se tam objeví aby ho mohli zajmou…
-
@Gepeto Ale tak nějak je museli donutit aby útočili na nepřátelské armády a při cestě do westerosu nepožírali jejich vojáky. Nebo aby na nich mohli létat aniž by je ten drak odvezl někam jinam než měli v plánu. A pro doplnění příspěvku... Mohl za to…
-
@Everett_Young Mě jenom zajímá jak ovládat draky, dřívější dračí lordi je taky museli nějak donutit k poslušnosti.
-
@Gepeto Já netvrdím že válku rozpoutali Starkové. Jak jsem psal, na obou rodech jsou pozitivní i negativní vlastnosti, ale prostě jsem si víc oblíbil Lannistery. A o tom, kdo válku rozpoutal, by se mohly vést nekonečné debaty. Byl to snad malíček, k…
-
Mě by jenom zajímalo jak dřívější Targaryenové ovládali svoje draky. Napadlo mě že pomocí těch rohů, co jeden z nich mají Greyjoyové. Danyni draci moc ochočení nejsou a dělají si co chtějí, a když Aegon a jeho sestry dobývali westeros tak museli mít…
-
@Achileus Jo, takhle jsem to myslel :D