Rybba
O uživateli
- Přezdívka
- Rybba
- Datum registrace
- Návštěv
- 426
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
Za mě mnohem lepší jak dvojka, takže jednička, trojka dobrý, dvojka špatný, tak očekávám zda čtyřka bude pokračovat v nastaveném trendu nebo ne, doufám teda, že ne!! :king:
-
:applause: :king:
-
-
-
Tak nějak si říkám, že Cersei asi nikde nerozhlašovala, že za ten výbuch septa mohla ona, takže co když jsou všichni tak naivní, ehm...? :-k
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
První díl byl dobrý, ale co bylo proboha tohle? Jako za mě snad nejhorší díl z celého seriálu a přemýšlím, zda lze tento ještě něčím překonat!? :spike: PS: Jediný světlý okamžik byla Missandei... :oops:
-
-
-
:king:
-
Super práce, super příběh, mockrát děkuji! :king:
-
Tak jsem si přečetl toho Rytíře sedmi království a klidně by podle toho miniseriálek mohl být, ale co jsem ještě narazil tady na překlad Princezny a královny a to vám teda povídám, toho kdyby se chopil Holywood, to by byl teda mazec, na seriál bych …
-
-
-