Aviv
O uživateli
- Přezdívka
- Aviv
- Datum registrace
- Návštěv
- 13,078
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Tiež som si to vravela pre čítaní. Asi si pustili spomalené s dávali pauzy. A pekne priradzujú materiál v pozadí. Mne sa ale najviac páčila pasáž o ostrom kresielku.
-
Není zač, dík za zpětnou vazbu.
-
A mít to kam dávat. Což teda souvisí i s bohatstvím.
-
Pěkná.
-
Já nakonec zvolila "oficiální příležitosti".
-
Není nad to oslavit den jména, svuj, své ženy, svých šesti detí, svého bratra... Useknutím něčí hlavy. Postaráno o zábavu i dárek.´:D Už přestanu.
-
Takové páteční povyražení nebo součást nedělního oběda. :D
-
Ďas to spral... :wall:
-
Niečo by mohlo byť na povzbudení šuflíkarov skrz absenciu priečok.
-
Rozmýšľam, či tá čeština nebude ľahšia i pre mňa, lebo Černožár príde na myseľ hneď, ale ako to bolo preložené pre slovenské vydanie si vybaviť neviem. A aj pobočník sa mi páči viac než miestokráľ.
-
Tahle kombinace zní fajn.
-
Môže byť slovensky, alebo bude lepšia čeština?
-
Za mně přípustná každá možnost. K jedničce mám poznámku, ač se mi líbí. Trochu totiž přemýšlím, jestli absence termínu nebude mít negativní dopad na produktivitu, protože "dyť nehoří". Ale třeba spoustě lidí bude vyhovovat absence struktury, neboť j…
-
-
Ani nás nikto nevyhodí von Mesačnými dverami?
-
Líbí.
-
Poohlídnu se po dalších karetních kouscích.
-
-
Mám to na seznamu. Hodně se mi líbí jeden soundtrack k tomu.
-
Živé.
-
-
-
-
Jo, jo, taky líbilo.
-
Borci. Koukám, že k tomu měli ještě nějaké studio. Řekla bych, že už to fakt mužem nazvat nezávislou filmovou produkcí.
-
-
Rozhovor s Afgáncom, ktorý na Slovensku žije už desaťročia a zároveň pravidelne pracovne vycestovával do Afganistanu. https://www.postoj.sk/86060/americania-urobili-najvaecsiu-chybu-v-tom-ze-neodisli-co-najskor?fbclid=IwAR0j3iGdcJWTs-JIdF3xMofwVR7…
-
Mohla by zaujat, mohla.
-
Mne sa z Joán najviac páči tá prvá. Z Kopřiv těžší říct. Možná ta co právě krade ovci. :D