Aviv
O uživateli
- Přezdívka
- Aviv
- Datum registrace
- Návštěv
- 13,078
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
Chce niekto odporúčanie na pomaly si plynúci seriál zo Sevilly 16. storočia, kam prišiel vyčíňať mor a nejaký vrah (a hororoví osirotení okrádači, ale to nie je pre dej až tak podstatné) a posledný diel obsahuje veľa bezútešného materiálu? La peste …
-
-
Ten zafŕkaný ksicht je boží.
-
To zní jako dobrý modus operandi.
-
Kristušát, áno, to je perfektné, to sa musí stať, headcanon accepted!
-
Aha, takže "ověřování". Král nekrál, to si docela říká o něčí ověřování ostrosti meče... Počkat, vlastně jo, její syn udělal přesně to o pár let později, byť z jiných duvodu.
-
Jo, konzultace jsou na nezaplacení.
-
Děkuji za udělených deset bodu a taky za účast všech ostatních a Oakenfistovi blahopřeji.
-
Děkuji za tenhle behind the scenes pohled. Potěší slyšet autorovi zanícené úvahy, které doplní a leccos osvětlí a taky tipy na čtení a poslech.
-
Palec nahoru.
-
No počkat... Když se kouknu líp, tak to vypadá ne jako nějaký obyčejný západ slunce, ale jakože to světlo je nad větvícím se kmenem. Flashback do Valinoru, když ještě svítil Laurelin?
-
Věřte mi, nemám sesbírané dlouhatánske články na každé téma, ale tady vyskakují věci, na které jsem něco četla. https://warsandpoliticsoficeandfire.wordpress.com/2017/05/31/iron-bends-the-surprising-flexibility-of-stannis-baratheon/
-
A víš co, ten Standa na Zdi není ale že vubec špatný nápad. Rovný jak šíp, zanovitý, se smyslem pro povinnost... Ale úplně si tím čistým železem jistá nejsem, protože k jistému ohýbání ho jde přesvědčit správnými slovy.
-
Žeby Ost in edhil?
-
Alien sequel... :D To sehrání scény z traileru taky pobavilo. A líbí se mi ten detail o tom, kdy se začala používat bariéra na kolbišti.
-
-
Myslíte, že Ilyrio mohl sehrát pro Tyriona to citové divadélko s podobiznou chotě a sentimentalitou při rozloučke? Ale co by z toho měl?
-
Mohli se dohodnout - Ilyrio s Varysem, že teda "já vám dodám trun a vy my pomužete položit banku", to si umím představit. Jinak s tím dusledkem obnovy otrokářského obchodu v Pentosu, kterému bude kralovt Mopatis, je to zajímavé i z pohledu Varyse co…
-
Tomu říkám dát věci do perspektivy.
-
-
Tyrione, to jsou mrtě dobré myšlenky. Hlavně ta ekonomická s Železnou bankou je mňam.
-
Ne špatná formulace.
-
Chuďato... :D
-
-
-
To musel být děs, snažit se vyhrát a zároveň po rozumu chodí obavy o spoluhráčku. Taky to muže být motivace - že pro ni.
-
Mohl by být.