Aviv
O uživateli
- Přezdívka
- Aviv
- Datum registrace
- Návštěv
- 13,078
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Nedivím se a nezazlívám, že někdy nestíhají, jen mám jisté pochybnosti, zda ten zbylý týden karantény má nějaký smysl.
-
Pekný záber. Napríklad tá práca so vzorom na jej sukni. Alebo konské telo.
-
Jinak ano, odplášťování jako trest a zároveň ideální situace pro Tywina.
-
-
Řada regentu zní rozumně, byť teda si říká i o hádky. Jo, Ned jako neochotný leč poctivý by tam mohl uváznout. Když ne, on tak to bude držet v mezích příčetnosti Arryn, ten měl takové zaměření. A Tywin by jej respektoval. Robert není královský typ, …
-
Furt víc než já, ještě to mám pořád pouze na seznamu.
-
Ale musím říct, že je to záživná elegie.
-
-
Dík.
-
Čím se vyznačuje ta podpruměrnost, by se dalo říct?
-
Jo, správné načasování.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Aviv 13. listopadu 2021
-
Oběť pro Azora? :twisted: :onfire:
-
Ale ak si niekto myslí, že si jazyk na špacír pustil iný člen komplotu, ráčte sa ozvať.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Aviv 13. listopadu 2021
-
Tohle jsem už taky řešila. Já si myslím, že Drey Dalt, protože ten jeho trest nepusobí moc těžce a taky když z lodičky čekající na ně vylezl Hotah, tak prostě hned začal se vzdávaním. A víš, jak jeden začne, tak spíš i ostatní budou následovat. Krom…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Aviv 13. listopadu 2021
-
-
Jo, to jsem myslela tím "zrovna tohle", že u Žbirku je to náhle.
-
Minule Gott, teraz on... A taky na vás zrovna tohle pusobí nějak náhle?
-
-
Jen klidně odpovídej... Jo, na Meleys by to už chtělo brýle proti větru, ale rozhodně bych taky nepohrdla nejrychlejším drakem Západdozemí. Jinak teda smekám před její jezdkyní Alyssou, že jen pár dní po porodu se na ní šla s novorozenětem proletět.…
-
Jo, moc hezky vidět, jak pana tátu nastála situace tíží, ale pere se s tím nejlíp jak umí a to co se stane je o to nepříjemnější, že jsme viděli jak jsou si ti tři blízcí a taky jak chtěl spravovat tuhle planetu líp než předešlí majitelé. Ta chvíle …
-
-
Trošku ma rozhodil ten hudobný žáner v druhej polovici traileru, ale dobre, dobre, rozhodne som zvedavá na príbeh.
-
Co do vymazlenosti scén, tohle video mluví za vše. A moc příjemně.
-
Já v pohodlí domova, takže som mala prehľad o stopáži a neviem, ako bez toho, ale zdĺhavé mi to neprišlo. Jo, cosi podivné to obsáhlo dobře. Jak na scénu došli imperiálové a kněžky, tak to fakt mělo takový zneklidňující až nepříjemní dojem odtažité…
-
Je tu niekto, kto si pozrel novú Dunu?
-
Trošička Daenerysino loučení s Drogem? Má někdo výhrady, připomínky, nebo naprostý souhlas?
-
-
Zajímavé. A to fakt nikde nezaznělo proč ho dali předabovat?
-
Jo, sušené věci jsou docela fajn. Zrovna něco španělského koupeno mám.
-