Aviv
O uživateli
- Přezdívka
- Aviv
- Datum registrace
- Návštěv
- 13,078
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Taky řešení. :D
-
-
-
-
Ne špatně řečeno. https://www.polygon.com/22847167/witcher-season-2-ciri-yennefer-books-changes?fbclid=IwAR3aTkm8Wc9hbhRH8B0xRt2SfDd2msIzebiXgAiF-ckZEFprfkG_adlEbl8
-
-
-
No dobre. Hrozne šaškujú, ale aj sa snažia, tak som zvedavá, čo ďalšie z toho o rok vylezie.
-
-
Zelenobřich by mohl být zajímavý, ale nevím zda mi zrovna tohle asociuje trávící potíže. Jako kdybych se snažila pojmenovat někoho po běhavce, tak tohle mi asi nenapadne.
-
Ale máme básnické střevo! :D
-
Neviem, či by si mal k takomu novátorstvu. Skôr to vidím na niečie prerozprávanie udalostí a Branove čarostromové špehovanie. Ale rozhodne by som ocenila nejaké podrobnosti.
-
Jak tak čtu to začerněné, tak si říkám, že leda jako Dallasovské "Měl/a jsem strašný sen." a ten sen by mohl mít Tyrion. Se pak podívá na láhev u ruky a "Tohle už nikdy pít nebudu."
-
Že by Robert Lyi nějak zapaloval lýtka, jsem si ani já nevšimla. To jen on nějak začal žít v představě osudové lásky.
-
Tak když už Montík to má vybledlé, to už je fakt kritické.
-
Hlasím, že jsem zkoukla pouze první sérii. Neodradil mě stav té první série, ale slyšení, že se to pak pokazí, tož proč pokračovat, že...
-
Je to pět slabik vs puvodní dvě a Poblijón je tříslabikový. Jiná výhoda mi nenapadá. Přes zele- by to nešlo, to zní jako zelí. Zelensráč? Nah, furt lepší to střevo. Tam je nad čím přemýšlet, nač se ptát, že co to jako má znamenat.
-
Estetika Poblijóna mně osobně až tak neruší, ale když zde byla přepsaná ta scéna s představením, to jak nedomluví... Když je tam to blití, tak nemá smysl dodávat to o dalším tělním otvoru. A on dodáva idkyž neochotně a pak stejně nedomluví. Takže ví…
-
Je zkrátka těžké zesouladit všeoběcné povědomí s tím úletem ohledně Lyanny. Jakoby to udělal jiný člověk.
-
Taky nad tím kroutím hlavou.
-
Silně schvaluji kostým zajíce, protože na tohle blbnutí se asi chytá pouze Kočka Šklíba z Alenky v říši Zázraku. Po-piesňový prídavok má tiež niečo do seba.
-
Za mně ti okouzlení princové nefungujou, kdežto zakletí perfektně.
-
Těžko říct. Hodně četl a moc o tom nemluvil. Je jedna anekdota o tom, že o zbraně nejevil pražádný zájem až jednou po tom, co si prý něco přečetl, přišel na cvičiště s ne dvakrát nadšenými slovy "Potřebuji meč a zbroj. Vypadá to, že se musím stát bo…
-
Nějaké teorie, proč se ne a ne vyjádřit?
-
A víc se to hodí pro uvedenou scénu. Taky souhlas.
-
-
Říkalo si to o to. :D
-
-
Souhlas, že zavírání základky je zoufalý krok, který bych taky odkládala co nejvíc. To spíš ta pracoviště.