Terezička
O uživateli
- Přezdívka
- Terezička
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,999
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Moc se mi líbí uhnilý kotník paní Starkové.
-
-
@Dreamer Taky jsem drobek co do výšky, ale kosti ze mě nelezou... (Ale Maisie mi podvyživená nepříjde). Lily Rose Depp - ta je snad ještě ve vývinu, ne? To by měla na tu kostnatost trochu nárok. Navíc Vanessa Paradise je taky hodně útlá.
-
-
@Dreamer Cold Brew jsem měla v (brněnské) kavárně. Tam to podávali studené s ledem a málem mě to porazilo. Bylo hodně silné.
-
-
-
Je v pořádku že Nejvyšší soud kontroluje, jak nižší soudy postupovaly. Pro přiřazení činu pod skutkovou podstatu je třeba zvážit spoustu okolností, mezi nim i motiv pachatele - tj. podívat se mu do hlavy. A to je složité. Stalo se v ČR, nevím kde -…
-
-
-
Já viděla zatím půlku a Hillary mi už přijde taková strojová. Říká to správné, co má politik říkat. Na jeden výpad odpověděla jako Kalousek - ano, můžu za všechno. Ale k odpovědi se neměla. Když se řešilo, že Trump zpochybňuje Obamův původ, tak Trum…
-
@Monte Karstark Já si všimla jak byl při otvírání českého domu čilý. Taková radost v očích, odpočatý po dovolené a s vyhlídkou na "pracovní" dovolenou. Prostě splněný sen.
-
-
-
Chápu že pro HBO je seriál zásadní projekt a fanoušci se dožadují informací, ale tohle video mi přišlo hodně o ničem. To už by mohli v mezičase natočit nějaké "making of", třeba jeden díl o kostýmech, další o lokacích a tak.
-
@Gepeto Vájkiki vájkiki vájkiki regé. Čača lovin čača lovin vajkiki regé... Ha! A už to máš v hlavě taky!
-
-
@Jay A v diskusi jim to tradičně nandali, že počítli blbě :D Taky mě napadlo že přece ptáci mají lehčí kosti, tak by ten drak nemusel být tak těžký. Na druhou stranu je to plaz a ne pták. Samé otázky.
-
-
Přijde mi divné, že někdo vstoupí do gardy, vzdá se majetku a nástupnictví a za pár let si řekne že ho gardování neba a chce titul a majetnictví zpátky. Takhle by to fungovat nemělo.
-
-
-
@Krisa Ne, ve zprávách bylo o prozatímním kruháči u Mazdy (třída 17. listopadu, ve městě směr Chrudim).
-
@Krisa Nejlepší pardubický kruháč je na Poděbradské u Baumaxu. „Hele, značka kruháče! Kde on asi je?“ zhoupnutí auta „Jo to byl on!“ Má v průměru asi metr.
-
Díl byl vážně dobře natočený, až se mi nechtělo tolik rýpat do nelogičností. Varys je velká bota, stačilo by nějaké setkání s Dany a řeč na téma „Má paní, hlásím, že bylo dojednání spojenectví s Tyrelly a Martely. Máte k dispozici jejich lodě i arm…
-
-
-
-
-