Terezička
O uživateli
- Přezdívka
- Terezička
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,999
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
-
Mně se hrozně líbí jak máte příspěvky schované ve spoilerech a jsou vidět jen ty smajlíky, jak mlátí hlavou o zeď.
-
-
-
-
-
-
-
-
@Drake_Rammoray Prý nechodí jako Arya, netváří se jako Arya, nemluví jako Arya. To bych vidět mohla. Ale pak nedává smysl proč se osoba bránila a utíkala po městě.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Pište Děti mohly. Nejde o to, že to je nějaká rasa, Nymburské svině taky mohly, i když byl tým tvořený muži.
-
-
-
Zákon je nějak napsán a odpovědné osoby s ním nějak zacházejí. Například pokud někomu zůstalo pole, které nebylo zestátněno, musel přispívat do státního částí produkce. Někde byl úředník rozumný a pokud věděl, že na poli se pěstuje ječmen, napsal n…
-
@Magister_Peditum Třeba tohle je ten moment, kdy mu dojde že pozorovatel může ovlivnit pozorovaného a začne být opatrnější.
-
-
-
Ale jo, udělat takovéhle gesto asi byla jediná cesta, jak se odtamtud dostat. Jen tak se vyplížit by asi šlo, ale co potom, Dothraci by je ráno snadno našli (pokud teda nemají pátrací schopnosti Brienne, když hledala Aryu). Bylo to riskantní, ale co…