_Já_
O uživateli
- Přezdívka
- _Já_
- Datum registrace
- Návštěv
- 560
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
a jo hned na začátku :wall: no podle mě většina z nás na tomto fóru, dost lidí na to naráží i v jiných diskuzích ale promiň jestli jsem tě urazil já to myslel jako synekdochu pro výraz většina/hodně z vás
-
ted v tom musim hledat kde sem napsal vsichni :-D
-
Nelze si nevšimnout, že všichni si jste tady prakticky už napůl jistí, že Tyrion je Targaryen, ale já prostě nemohu souhlasit. Ano pár vět v příběhu našim myslím dává náznaky, ale jsem názoru, že už intriku, incest a tajemství vidíme v každé druhé n…
-
Bronn? ... jinak myslím že si to mohl někdy pomyslet Tyrion .. ale jen pomyslet :-D
-
Někdo Tyrionovi když dojeli k Meerenu??? že by si to myslel jen v hlavě on sám ... tip jediný co mě napadlo: jo to už jsem slyšel to bylo v Písni :-D :wall:
-
Královna trnů Maceovi?
-
biggris To už jsem někde slyšel... Není to z Písně?? ... to se mi taky věčně stává kouknu se sem a říkám si sakra to je z hry o trůny ale ... :-D :-D :-D
-
sry biggris ale nebyls dost rychlý :-? :anxious: :-)
-
jasně jedeš ty Lodimare jelikož Varysovi to bylo jen říkáno ale pronesl to Illyrio
-
nn
-
Depresor pekne jen jeste par podrobnosti ... toho druheho a pokud muzes tak z pohledu jake POV postavy to vime?
-
-
Tyrion a Janos Slynt o těch polívkách z varných krámků?? ... i když asi ne ale myslím že to bylo o těch polívkách z varných krámků
-
Tyrion Mormontovi? pokud ne ... je to o Hobbově polívce???
-
Val s Jonem???
-
Jasně Barone pojď
-
-
nn
-
-
Genna Lannister (Jaimeho teta, žena toho Freye kterej dostane Řekotočí) o Tywinovi ... tutovka
-
-
Davos?? fakt nevim taky sem myslel Victariona o tech prostitutech
-
-
orlí hnízdo rozhodně jen si to představte ... když ten nahoře nechce tak se tam prostě ani nedostanete... ale zas vás tam může obklíčit a uzavřít a vy se těžko probijete ven na druhou stranu musel by to oblihat roky a vy byste mezi tim urcite vymysl…
-
někdo arye