CervenKa
O uživateli
- Přezdívka
- CervenKa
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,534
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Co třeba Barristan?
-
To říká Arys jedné z písečných hadů (Tyene?) o Horovi.
-
To zní lákavě. Ten název se ale dá chápat i bez starkovských asociací, doslovně, asi jako Hostina pro vrány. Třeba to mělo značit jen definitivní rozklad říše, kde se volně prohání Nymeria se svojí smečkou a žerou vše, nač narazí...
-
Meera k Jojenovi?
-
@Hildegarda Plné nápadů? Takže máš vlastní múzu! Velmi aktivní a rušivou :D
-
To by mohl být ten člověk, co se staral o Yezzanovy otroky. Co dostal houbičky do jídla. Ten, jehož jméno jsem zapomněla :) No a říkal to Jorahovi a spol.
-
@červ Já chci taky! Mám skoro pět :) A za tvou vlastní činorodost: :applause:
-
@Michelle Ale s paní Mellario nepočítej... K té mě nic nenapadlo. :( (teda aspoň ne z mé strany, tajně doufám, že se toho chytl někdo s nápadem)
-
@Michelle Já stíhám, jestli tě to uklidní ;-)
-
Aha aha, dík všem :) Koukala jsem, že je to i tady v diskuzi, tak dvě stránky dál, tak jsem si to asi tehdy pustila a vrylo se mi to do paměti. Teď už si to teda zapamatuju :D
-
@Arutha @Montezuma3 Hele, snad mě vy dva za tenhle dotaz neukamenujete, ale vrtá mi hlavou: ta "Shatter me" je původní písnička od Lindsey nebo je to předělávka něčeho staršího? Připadá mi totiž strašně povědomá.
-
-
To by mohl být někdo z Lannisterských posluhovačů, třeba Amory Lorch?
-
Válím v Crusader Kings! Právě jsem se stala králem Jeruzaléma! Jak se to stalo? Vůbec nevím, co si s ním počnu! =D :dance:
-
To mi připomnělo jiné video se zklamanou brečící holčičkou. Zdá se, že svět je pro děti plný krutých objevů. https://www.facebook.com/photo.php?v=302803309887161&fref=nf
-
V diskuzi Novinky o natáčení 5. řady Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od CervenKa 29. července 2014
-
Co třeba Yoren?
-
-
@Gepeto Tyene dostane blonďatou paruku, ne? Takže bude jedno, jak dlouhé má vlasy.V diskuzi Hra o trůny bude pokračovat 5. a 6. řadou - Ice & Fire Komentář od CervenKa 26. července 2014
-
Hm, nelíbí se mi Myrcella a vrabčáka jsem si představovala o hodně mladšího (tak 30-40 let). Nevím, co si myslet o Yezzanovi. Vypadá jako naprosto jiná osoba. @Everett_Young ad Nymeria: napůl? Však po mamince, ne? :) Možná chce seriál zdůraznit, že…V diskuzi Hra o trůny bude pokračovat 5. a 6. řadou - Ice & Fire Komentář od CervenKa 26. července 2014
-
-
@Nevada @Peterko Správně, Půlmistr Conningtonovi. Říkala jsem, že stačí komu, takže dává Nevada, nebo se domluvte.
-
-
Dacey Mormont? Tu si vybavuju v podzimních deštích...
-
Tak fajn, kdo ještě zbývá... :D Asha?
-
@biggris Správně! (Bylo to při příležitosti předání Horovy hlavy - podávaly se malé cukrové lebky jako zákusek)
-
Ne. Nenechte se svazovat tím "některý".
-
Ne, ale zatím jsi nejblíž. Řekl to totiž některý z Dornů.
-
Ani ten.