CervenKa
O uživateli
- Přezdívka
- CervenKa
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,534
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
ne
-
-
Melisandra?
-
@JoffreyWater To je fakt, ale víš, jak se někdy vyjadřuje strašně paličatě a definitivně... :hand:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 15. července 2014
-
Kolik bylo Tyrionovi, když zemřel Aerys? Přemýšlím, nakolik mu Daenerys může předhazovat, že se jako Lannister určitě podílel na jeho vraždě apod. Původ by mu totiž neodpustila :) Ještě byl malej, že jo?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 15. července 2014
-
Co se týče Daniny další cesty, musím tady vždycky myslet na jednu vizi z Domu neposkvrňených, kde vidí stařeny dosh khaleenu, jak se jí klaní. A taky bylo někde při příjezdu do Vaes Dothrak řečeno, že je tak rozlehlý, aby se tam vešly všechny khalas…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 15. července 2014
-
Jaime? Sice to odporuje jeho zaměstnání...
-
@Krisa Proč ne, i Dany si pozvala bývalého manžela :D Všichni budou jedna velká šťastná rodina.
-
@JoeGyry Ty mapy jsou skvělé. Akorát se mi nezdají ti Lannisteři, myslela jsem, že se Casterlyové nechali vypéct později :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 10. července 2014
-
@Gepeto Jo, to bylo taky v Českém nebi :)
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 1. července 2014
-
Brienne ke Catelyn (po Renlyho smrti)?
-
@Krisa Jo? Ani nevim, poslední dobou mě veřejné hudební vysílání míjí...
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 26. června 2014
-
Happy!
-
@Dreamer No jo, je to divný :D Musel by tam být nějaký ten magický portál asi. Už jsem z toho taky zmatená :-D Jdi na východ, když chceš na západ, by se dalo chápat i ve smyslu: "dělej přesný opak toho, čeho chceš dosáhnout". To jen k těm významům.…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 26. června 2014
-
@Dreamer Myslím, že nešlo přímo o Ašaj, ale o Stín (Stínozemí, Shadow Lands). Z čeho to vzniklo, nevím. Asi že se o něm nic neví a žijí tam divní lidi. :D Ta magie hraje určitě taky roli. A patrně to vzniklo ještě v době, kdy se přesněji nevědělo, k…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 26. června 2014
-
@Madelin To by nebyla taková sranda :D Možná nějaká pořádná mapa je, ale ne v Západozemí, tj. nakreslená třeba mudrci v Ašaji. Euron si ji koupí - zná cestu - je rychle doma - machruje, ale neprozradí :king:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 26. června 2014
-
@Madelin No, pokud je Dany Azor, měla by zachránit svět :D Jinak tam chodit nemusí.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 26. června 2014
-
@Everett_Young Pravda. Ono se tu někde mluvilo o tom propojení Stínu a Země věčného ledu, na to jsem narážela, tyhle vyvracující argumenty už jsem zapomněla. Stejně za to může George, když nevím, co je na jihu, zapomenu, že tam ještě nějaký je :D …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 26. června 2014
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 26. června 2014
-
@M1on Proč by se královna nemohla dívat na seriály? :D A určitě jim dávají nějaké malé info, než tam jedou, aby mohli pokládat zdvořilostní otázky. "Vy hrajete královnu, ano? A jaké to je?" :king:
-
@Hildegarda Ti medvědi na konci mají lekci čůrání? :D Zajímalo by mě, co je zač ten tyrkysový holub. :-k Jste tady někdo ornitolog?
-
@kojotman Škoda, že neudělali i fotku, jak královna sedí na železném trůně :king: Jinak v sekci Odkazy, obrázky... visí i video.
-
@JoffreyWater Vždyť já proti němu nic nemám. Líbí se mi, že přísahu porušil, když šlo o "vyšší dobro", a ne ze sobeckých důvodů. Jaime je rozhodně složitá osobnost, ale vlastně mu asi taky fandím :)V diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od CervenKa 21. června 2014
-
@JoffreyWater Jasně. To rozhodování by bylo o něčem jiném, pokud by byl král normální příčetný panovník. O Jaimeho chápání cti vypovídá dost i to, že krále sice zabil, ale důvod nevykecal, přestože by ho lidi po tom měli "radši". K porušení této čá…V diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od CervenKa 21. června 2014
-
To zní jako námět na zajímavou úvahu: opravdu by jím lidé tolik opovrhovali, kdyby zabil Tywina? Samozřejmě to je zavrženíhodný čin, pokud by se však vědělo, že to udělal na králův rozkaz (a král by nebyl poražen a žil dál, což bylo v tu chvíli už n…V diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od CervenKa 21. června 2014
-
Tywin?
-
@Gepeto @JoffreyWater :D Dobře, ukecali jste mě, nějaký způsob se určitě najde :D Ostatně jsem to vůbec nechtěla vyvracet, spíš jsem přemýšlela, jak by to udělala, protože Valyrie podle mojí představy je samá průtrž a lávová řeka atp., což jaksi ne…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 20. června 2014
-
Teoreticky by valonquar mohl být Tommen, pokud nebude mrtvý (což podle běžného výkladu proroctví bude, ale víte co), to by bylo též ironické. Jaimemu a Tyrionovi přeju happy end, tj. aby si to vyříkali, usmířili se a byli bratři jak se patří. Aspoň…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 20. června 2014