Mikjanavos
O uživateli
- Přezdívka
- Mikjanavos
- Datum registrace
- Návštěv
- 791
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@JoffreyWater jo, ale měl bejt na druhý straně Zdi :)
-
-
@CervenKa mám takovej dojem, že praha vychází přesně na Měsíční hory... no, Spálený člověk fakt nejsem @pavel :applause:
-
@CervenKa Díky za odpověď, ale myslel sem to trochu jinak - vimm kde to je, ale nevim co to je. Nezmiňujou se někde, jestli to je království, nebo prostě jen ostrov plnej obchodníků?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Mikjanavos 6. června 2014
-
Za koho hrát hru o trůny? kdybych si vybíral podle toho, co bych tím mohl získat, vzal bych nějakého Malíčkova bodygárda či tak něco :D, čistě z pohledu sympatičnosti samozřejmě za jediného pravého krále, Stannise
-
@Zlord_Antiježíš tak furt je tam ještě nějaká ta Kayakanaya apod, u kterých ani pořádně nevíme, kde sou. Hele, netušíte někdo co má bejt ten Ibben?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Mikjanavos 6. června 2014
-
jsem Stark a drak mi spálí ksicht (myslel jsem si, že jsem nehořlavý a provokoval jsem draka)
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Mikjanavos 5. června 2014
-
@Tergas Vraždu Hitlera zkoušelo více lidí... https://en.wikipedia.org/wiki/Assassination_attempts_on_Adolf_Hitler
-
-
Tak to vypadá, že se obavy naplnily, vážně budou dvě bitvy spojený do jedný :roll:
-
-
-
@jjelen My jsme vždy posluhovali cizím vládcům? A co Boleslavové, Břetislav, poslední Přemyslovci, Karel IV., husiti, Jirka zP, české stavovské povstání, obrození, republika? Na všech těhle příkladech bych viděl, že Češi byli často i dost silnou evr…
-
@Slenjoy Cersei bezesporu nejhorší hráčka je. Řekni mi, jestli vůbec kdy udělala něco aspoň trochu inteligentního. Na Kevana jsem zapomněl, ale ten vážně moc prostoru neměl (celej život poslouchal brášku na slovo, pak trpěl pod Cersei a v tom týdnu …
-
-
@JoeGyry @Nevada dobře, dobře, omlouvám se, byl to Stannis, ale na tom, co sem tim chtěl říct to snad nic nemění, ne?
-
Tak já bych neodsuzoval ani jeden rod za to, že hraje blbě. V každym rodě je to dobrý i špatný: Starkové: Všichni říkaj, že neuměj hrát hru. Ned ale hrál dle mého názoru dobře, rozluštil celou základní konspiraci (což se nikomu před ním krom Jona ne…
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Mikjanavos 29. května 2014
-
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Mikjanavos 28. května 2014
-
to už je trochu mimo téma, nemyslíte?
-
Eddard prakticky s kýmkoli (Davos, Dany, Oberyn, Doran, Arianne, Aša,...), Davos s dříve zmíněnými. Zajímala by mne reakce čestného Neda/Davose na Oberynovu pomstychtivost
-
@Everett_Young Tak např. oproti překladu Tolkienových děl, kde jsem asi neslyšel jedinou stížnost, to je opravdu fušerská práce. Jaký jsou ty čtyří názvy pro Crownlands?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Mikjanavos 26. května 2014
-
@brbr taky pravda. takovej oslepenej, vykastrovanej a na latríně zavražděnej Jaromír je fakt bomba @Everett_Young tak byl to jeden z těch inteligentnějších přemyslovců, takže s tebou plně souhlasím :twisted:
-
@brbr tak ti prostřední trávili většinu času vražděním mezi sebou, takže je to dost zmatené a málokdo se v tom vyzná :D
-
1)praotec Čech - Přemysl Oráč (já vim, není to historie, ale kdo ví...) 2)Boleslavové - Břetislav I. 3)husiti
-
-
Benjen je touhle dobou někde v Ašaji a popíjí si tam ten stín večera (nebo jak se jmenuje ten kouzelnickej patok) spolu s Brandonem Loďařem a směje se při představě svých bratrů, měněných v nemrtvéV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Mikjanavos 21. května 2014