Dlady
O uživateli
- Přezdívka
- Dlady
- Datum registrace
- Návštěv
- 3,339
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Arya a Ohař ?
-
-
Teď se mi ta scénka taky vybavila :-)
-
-
Balon a Theon ?
-
Jsou to pouze citace z knih.V diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od Dlady 21. listopadu 2013
-
Jj Svoa trefil :-) a Arutha úplně přesně ;-)
-
18.11 to vyšlo, v úterý jsem si začel do jednoho malého knihkupectví a paní mi jí objednala. Dnes jsem si jí byl vyzvednout. Jinak od toho nečekejte nic extra. Je to malinká knížka, kde na každé stránce je jedno Tyrionovo moudro. Prolistováno a přeč…V diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od Dlady 21. listopadu 2013
-
Dnes jdu koupit, tak dám pak infoV diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od Dlady 21. listopadu 2013
-
Tak zkusíme něco lehčího ... " Země ??? Taková díra "
-
Scott Pilgrim vs. the World ;-)
-
Taky mě to napadlo :-)
-
Thor ?
-
-
Nejsem si úplně jistej, asi je to úplně vedle :-) Ale nemohl to říct Bronn ? O své budoucí ženě Lollys ?
-
Zkusíme jednu velkou klasiku :-) "XXX: Na nesprávným místě, v nesprávnej čas. Neber si to osobně. YYY: To si myslíš ty. Včera jsem šu.al tvou ženu. XXX: Jak víš, že to byla moje žena? YYY:Říkala, že její muž je velkej čů.ák a nosí klobouk. XXX:…
-
Big Stan ;-)