Dlady
O uživateli
- Přezdívka
- Dlady
- Datum registrace
- Návštěv
- 3,339
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Možná to tu už někdo psal, ale doporučuji si přečíst Jméno větru od Patricka Rothfusse. Zatím vyšly dva díly a moc pěkně se to čte. Můžu jen doporučit
-
trefa do černého :-)
-
-
Jsi blízko :-) Nejsou to tihle dva ale jsou jim hodně podobní a natočili dvě komedie, které jsou skoro stejné jako od Spencera a Hilla.
-
Nene taky vedle :-) Ve filmu jsou dvě hlavní postavy. Jako záporáci figurují Morgan a jeho banda ;-)
-
Taky vedle :-) Dám menší nápovědu. Je to italská komedie z roku 1975 a byly natočeny dva filmy.
-
Chřestivá košile ?
-
nene :-) Ještě to trošku doupravím
-
Snowborďáci :-) XXX: ,,Uděláme tři kroky támhle a narazíme na dveře. Jedna, dva". (prásk) XXX: ,,Že by to byly tři kroky támhle ? "
-
-
-
každý na to má nějaký názor a ten Tvůj respektuju :-) Chápu že se Ti to nelíbí, protože se přesně nedrží knihy. Ale já šel na hobita do kina s vědomím, že se hold té knihy držet nebude. Film jsem sledoval s nadšením a hltal každý záběr. Nehledal jse…
-
Budu malinko oponovat :-) No pokud v tom člověk bude takhle hnípat, tak najdeš spoustu věcí, které nesedí s knihou. A to nejen ve dvojce, ale i v prvním díle a celé trilogii Pána prstenů. S tím hold ale člověk musí počítat, že nejde natočit film, k…
-
Dobře Ty :-)
-
:-D :-D :-D
-
-
Něco podobného bylo ve Wallstreetu no :-)
-
... "kupujte bluestar airlines" ?
-
:applause:
-
Oba jste vedle s filmem :-) Ale dám vám náopvědu, herce jste trefili :-) herec je Miloš Kopecký
-
Dám poslední :-) "Tady nejenže nepoteče voda! Tady poteče krev!"
-
No je mi to blbé :-) Ale je to pan Kodet ve filmu Pelíšky :-)
-
jj trefa... Nene facky :-) Edit : tak máš pravdu, jsou tam pohlavky
-
Depresor neodpovídá, ale myslím že jsem to trefil :-) Tak zkusím nahodit další, bude to taky z československé tvorby. „To já když písknu, tak začnou lítat facky“ herec a film :-)
-
Catelyn ?
-
české filmy to je moje :-) To jste bez šance :-) Jinak Depresore, nebyl to film Jak utopit doktora Mráčka, aneb konec vodníků v čechách ? Myslím že to prohlásil pan Menšík poté co dostal transfůzi :-)
-
Tak to asi bylo až moc jednoduché :-)
-
-
Mr. Nobody ?
-
Možná to nebude napsaný úplně přesně, tak se předem omlouvám. „ Říkají že chcaní patří mezi jednu z mých nejlepších dovedností. Měli by jste mě vidět sr.t “