Slenjoy
O uživateli
- Přezdívka
- Slenjoy
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,109
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Tak tady prostě nic nechybělo. Zatím nejhezčí povídka.
-
Chybí i Tyrellové :D
-
-
"Dej mi to. Trvalo ti to nějak dlouho." Vyrval X meč z prstů a vyťal X palčivý políček hřbetem dlaně. "Příště se snaž být rychlejší."
-
Dej nápovědu. :D
-
Bohužel :(
-
Je to takové smutné a mrazivé. Ale moc hezké.
-
-
"To tě tolik děsí?" "Kdyby mě neděsil, byl bych zatracený blázen." Kdo Komu?
-
Theon?
-
Rozhovor Jaime a Daenerys byl úchvatný. Krásná povídka, jen mi vadilo že Dany zase vyhrála :D
-
-
Moc hezká :)
-
-
-
-
Tak je pravda že Ramsay je v seriálu hodně blbej. Takovej trochu Honza :D
-
Tak vyvolit jednoho rytíře co by za mě měl bojovat? Tak z těch co žijí asi Ser Bronn z Černovody nebo Lady Brienne z Tarthu. No a z těch mrtvých určitě Ser Arthur Dayne. A souboj ve stylu zkouška sedmi? Z těch co žijí určitě Ser Bronn z Černovody, L…
-
Asi tak no.
-
A proč si myslíš že Martin piše ságu? :D
-
Bych se smál :D
-
-
Ale že nebyl Renly voják a že se "rád modlil" neznamená, že by byl špatný král. A Robert byl v jistém smyslu stejný jako Stannis. Skvělý voják, ale hrozný král. Pak jde o to jací se k němu dostanou lidé. K Robertovi se ti "dobří" dostali pozdě. A uv…
-
-
Ano,ale kdyby zemřel Stannis tak by těch zbytečných životů bylo mnohem míň.
-
Stannis taky nebude moc dobrým králem. Pokud bude vůbec králem.Sice v to doufám, ale dost pochybuju že se to stane.
-
Tak "rád" bylo myšleno ve smyslu raději než Stannise. A Melisandra na mě stále působí dost nebezpečně. Když už rudý kněz, tak Thoros. Ale uvědom si kolilk lidí zbytečně zemřelo kvůli tomu,že zemřel Renly a né Stannis :( .
-
První milující duše :D
-
-
Jenže Stannis by Robba za svého vazala ani nechtěl. On by prostě řekl,že Robb je nepřítel a zrádce říše,protože se společně se svými vazaly odtrhl. A šance na dohodu Renlyho s Robbem by byla. Myslím, že Renly by se dokázal dohodnout třeba s Catelyn.…