Slenjoy
O uživateli
- Přezdívka
- Slenjoy
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,109
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Stannis by zemřel dřív. Ale máš pravdu že ze současnýh žijících je Stannis nejlepší.
-
Tyrellové by nebojovali za Stannise. Ale kdyby nechal Stannis Renlyho být, tak by Renly dobyl Královo Přístaviště a vyhrál válku.
-
A Stannisův nárok by skončil jakmile by ho Renly porazil v bitvě.
-
Tak Stannis sice měl na trůn větší nárok než Renly, ale kdo měl větší nárok na trůn, Robert nebo Rhaegar? A že by Sever zabrali Divocí to je dle mě blbost. Kdyby padla Zeď, tak by na Divoké zaůtočil Bolton. Ale Stannis je pro mne momentálně stejně n…
-
-
Netuším :D
-
Tak omlouvám se. Došlo k nedorozumění. Neuvědomil jsem si že první větu říká Brienne. Nicméně i tak by měla být správná odpověď Brienne,Meribald,Ser Hyle. Zadává palast. :D
-
Nehovořil :D
-
Ne
-
"Jak starý jsi byl, když tebe vyhnali do války?" "Nu, sotva starší než tady tvůj hoch," odpověděl X. "Na něco takového až příliš mladý, abych pravdu řekl, ale šli všichni muži z mé rodiny, a já nechtěl zůstat doma sám. Willam řekl,že můžu být jeho p…
-
Tyrion? :D
-
Ale debata zda je Daenerys vhodná na podpal je zajímavější. :DV diskuzi Dračí dynastie - Urození bastardi Aegona IV. - Ice & Fire Komentář od Slenjoy 16. února 2014
-
Přesně :DV diskuzi Dračí dynastie - Urození bastardi Aegona IV. - Ice & Fire Komentář od Slenjoy 14. února 2014
-
Jaime?
-
Tak ohnivzdorná může být dost,ale pochybuju že by přežila kdyby oheň letěl přímo proti ní. To už by bylo moc :DV diskuzi Dračí dynastie - Urození bastardi Aegona IV. - Ice & Fire Komentář od Slenjoy 12. února 2014
-
To se mi nelíbí :(
-
Na Malíčka bych v tomhle nesázel. Jako ostatně v ničem. :D
-
-
-
-
jj
-
"Přestanou vyzvánět při západu slunce." "To bude velká úleva. Jak to můžeš vědět?" "Vědění je podstatou mé služby."
-
Gregor Clegane. Jednoznačně.
-
Olenna Tyrell?
-
Brienne a ten potulný septon?
-
V diskuzi Dračí dynastie - Urození bastardi Aegona IV. - Ice & Fire Komentář od Slenjoy 11. ledna 2014
-
Tak já se vyjádřím k teorii že Aegon Targaryen je ve skutečnosti potomek Daemona Černohně. Já si myslím,že je to tak půl na půl. Jestli je Černoheň tak je můj favorit v zápasu o Železný Trůn. Jestli je Targaryen tak ať ho vezmou Jiní. Targaryeny už …V diskuzi Dračí dynastie - Urození bastardi Aegona IV. - Ice & Fire Komentář od Slenjoy 10. ledna 2014
-
No tak to netuším.
-
Tak já mám víc olíbenců. Mezi hlavními postavami je to asi Arya, Tyrion, Jaime a Davos. No a pak mám několik oblíbených vedlejších postav. Bronn, Edrik Bouře, Gerold Dayne, Garlan Tyrell a bolestinský Edd Tollet.