Slenjoy
O uživateli
- Přezdívka
- Slenjoy
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,109
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Varys a Tyrion?
-
Ramsay o Theonovi?
-
Cersei že?
-
-
Kevan? O Tywinovy?
-
A co kdybych se stal králem já :king: :twisted:
-
-
-
:D
-
-
No tak díl asi na úrovni toho druhého. Dobré: Jon( když vidím Kalísí přestává mi vadit), Tywin a Tomen ( líbilo se mi jak z Tomena udělali trochu debila), Tyrion a Podrick (asi nejdojemnější scéna), Tywin a Oberyn, Arya a Sandor (sice trochu zbyteč…
-
Tak konečně jsem se dostal k seriálu. No druhý díl o dost slabší než první. Ze všeho nejhorší Brienne na svatbě a Koza na Hrůzově. Celkem by mě zajímal důvod proč to tak udělaly. No a pak taky Oberyn Loras. Je něco horšího? :D
-
No já teda nevim ale příde mi že mnoho věcí neodpovídá mapám v knihách. Např: Poloha Rhoyne, Lorathu, Lysu, Tyroše, Volantisu (navíc je divné že ho neoznačili za velkoměsto).
-
Catelyn?
-
Moc dík za překlad. Zajímavá kapitola. Možná se dějová linka Aryi zase trochu oživí.
-
Brienne?
-
:D
-
Tak první epizoda zhlédnuta. Docela dobrý až na bordelscénu s Oberynem. Nejlepší byla asi ta část v hostinci.Ta se povedla. Jinak Daenerys (Kalísi) hrůza ale to se dalo čekat. Vše u Zdi se mi líbilo hlavně Jon před tím tribunálem( nebo soudem nevím …
-
Nevím :D
-
-
Nechcete sem někdo něco hodit? :D
-
-
-
Takový hezký rozhovor.Hned mi zpříjemnil odpoledne. :DV diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Slenjoy 2. dubna 2014
-
-
-
Tak poslední povídka. Ten souboj Sandor vs Hora bych chtěl vidět. Jinak návrat Ohaře je skvělé téma.
-
Vtipné a originální. Tipl jsem to až na podruhé,ale co :D
-
Tak akorát dlouhé aby byl příběh obsáhlý,ale nenudil. Hezké :D
-
Tyrion?