Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@JoeGyry aj mne sa pacil ten film.. skus si pozriet este - Just go with it.. ten sa mi pacil este viac
-
tu je to ako v pokry - vitaz berie vsetko :-D .. ci?
-
@Everett_Young ;-) za ten typ mas u mna brutalny like .. :-D @Peterko nedakuj, niekto mi napisal,ze toto forum potrebuje cerstvu krv :-D inac ja sa neviem rozhodnut. bud to povedal Kevan alebo Varys
-
@Hildegarda idu sviatky..ludia budu k buducej mamicke tolerantni..(teda ja by som bol).. a kludne si mozes zarezervovat miesto najblizie k vychodovym dveram :-)
-
@Nevada Athal nas dal dole všetkých, par dni sme hadali jeho citat a nikto to nedal.. Teraz možeš isť ty, alebo Peterko.. to je jedno, daj ked maš niečo pripravené...
-
@Melindaaaa ..no.. :-D nemal som toto na mysli. ten cicat je z československeho filmu. (aj ked viem, že je to citat, kt. sa može vyskytnuť v mnohých iných filmoch)
-
.. Je to Pupendo :-D ..som rad, že sme dali aj Ćeskoslovensku tvorbu.. Tu ale citaty nesmu byt nejak dlhe, lebo každy to skoro uhadne .. takže jeden dávam : "jsem člověk ..jsem člověk..!" ...film a herca poprosím
-
"chce se mi zvracet ... !!"
-
@Athal sakra ...čakal som, že to ostatní nejak dobojujú..nechcel som sa vzdať ..ale zjavne prišiel citat, kt. nas dostal :-D
-
-
@Krisa ,, ako pako som si pripadal dnes ked som skušal mikulašsky kostým .. :-| ..ale je jedno asi ako sa človek citi...hlavne nech sa neter baví :-)V diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od Depresor 4. prosince 2013
-
@Nevada je zvlaštne, že dokažeš najsť chybu v takto novej knihe =D Vačšina ludí (vratane mna) by to prehliadla...pretoze by prečitala len prve 4 pismenka a ostatne by si už len domyslela ;-)V diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od Depresor 4. prosince 2013
-
..no presný film neviem, ale žáner by som si tyypol hneď.. :-D
-
@Krisa ..byť GoT pako musí byť predsa pocta :-D ..to je ako byť členom kraloveskej gardyV diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od Depresor 4. prosince 2013
-
@Athal nič take boj trva a ja sa nehodlam vzdať ..ostatní dufam, že tiež nie !! =D takže hadame ďalej :-D
-
... Na mna ten članok dosť zaposobil.. Skutočne najhoršie stravený čas je čas kedy sa bojíme o blízkych. A v prípade vojakov su ich rodiny v strachu permanentne par mesiacov.
-
-
@brbr prečo neoriginálně ? (ved ja by som aj typoval, že to tak dopadne ) =D
-
Ja som to typoval na rozhovor Selmyho so Skahazom, (a povedal to Skahaz o Hizdahrovi)
-
@Tom nebola mu trošku tesna , potom čo vychladla.. (kov pri chladnutí predsa len kontrahuje)
-
Strašne podvody sa tu robia :-D treba typovať , hadať a nie použivať techniku.. Zoberte si napr. Peterka.. ten je šikovny aj bez knih, ma 16 rokov cviči pamať neustalym rozpamatavanim sa na knihy =D =D ...
-
Nie je čoho sa obavať ..kniha je jedna vec a film zasa druha..Marne to budem spajať, proste to by som asi len chcel, aby sa film natočil podla knihy.
-
@MissUtahraptor :-D za tie Steelovky maš u mna like
-
skripta ?? (za par rokov to možno pribudne k povinemu čitaniu.... K Eposu o Gilgamešovi, k Božskej komedii...k Romaovi a Julii....k Zločin a trest)
-
priliž nízka cena .. =D
-
tak to napis..
-
Cat ?
-
@M1on =D inač jak v Čechach, tak aj na Slovensku vyšli vedomostne hry - Junior, Europa, Svet ..no a my u nas mame Slovensko a v CZ sa mi zda že je vedomostna hra o Česku. Aspon u nas to ma ako taký uspech. Niektore otazky na kartičkach su fakt zab…
-
@Alef_peAlef ..jasne, že ironicky :-D ..bežna komunikacia vymiera, ludia sa nestretavaju a paradoxne ocenuju stolove hry až ked su starší...Jasne, že ja sa klasike teším ...dokonca aj človeče zvykneme hrať na Silvestra ..
-
@brbr aha .. no daj jej 10ečok (stači aj dve stovky české) =D a chod s nou do hračkarstva