Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
kdo - neviem, myslím, že kovač v Kral.pristavište komu-Ned Stark ..o kom - o Gendrym
-
@brbr prosím ťa načo jej stolovu hru ..každe spravne 10ročne dievča by malo mať tablet a mob. s dotyokovým displayom.. =D ..neverím, že dnešne decka su zvedave na nejake kocky a posuvanie figurky po stole :-D
-
@DanielSvatoš aaaha ... no nič, zasa mi par veci vypadlo :wall:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 30. listopadu 2013
-
To musel prijsť majster aby to dal :-D ... Vertasi zadavaš
-
@brbr skus staru klasiku Z pohadky do pohadky a ked ma rada hazard, tak aj Dostihy a sázky =D .. tam ma tiež take tvoryy ako poníky
-
nie ... matka zjedla chutný tatarak a štence chcu tiež
-
kde je Davos a Glover ani srnka netuší ... a jedna Mormont s Gloverom boli na R wedding a druha je so Stannisom asi..V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 30. listopadu 2013
-
@Baron ... (smíííííích) =D ...nie vobec nie... ten citat, čo som napísal je od septona kt. chlastá..tak dufam, že už nebude problem to uhadnuť :-D ..
-
@Peterko ... to presne neviem, ale myslím, že Villas mal dodrbanu nohu z turnaja (ruku do ohna za to nedám..) čo sa týka mojho citátu ..bolo to z Bouře Meču a ten septon ma jeden zlozvyk =D
-
nie septon Merribald to nebol :-D ... (hodím nejaku napovedu ??)
-
@Branislav_Gepeto nič sa nedeje =D ja to beriem všetko s usmevom, nemusíš sa osptravedlnovať ...inač klobuk dole, že sa ti to chcelo takto mi všetko podrobne vysvetliť :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 30. listopadu 2013
-
@Branislav_Gepeto ... neskryjem, dostanem zdžuba ...skyjem , tak nemusím.... =D čisto si ma domotal..V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 30. listopadu 2013
-
neberiete teda teoriu, že Cleganovci su mrtvi ??V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 30. listopadu 2013
-
Nie :-D ... a ten septon sa spomína v knihe proste jeho meno (teda samozrejme musia byť príslušne kapitoly) ...ja som to v knihe našiel iba raz a pri pohrebe to nebolo
-
@Chmur ...Sansa nie .. @Peterko ...Olena nie .. nejaký septon ano.. ale na svadbe nie..
-
@brbr ..no vieš, že som trochu zlobil ..ale dufam, že sa to promine =D .. :-P (nič važne, len par drobných prehreškov...)
-
.. Nakoľko sa blíži sv. Mikulaš mal by som rovnaku prosbu.. ak nebude problém poslať Rytiera na : depresor@azet.sk ...vopred dík..
-
mohlo by to byť to ..ale nie je :-D
-
@heavy_head ja praveže ani nemam oblubenca.. Mam par mančafftov, ktorým fandím ale nie je to pravidlom...zaleží podla sezony napr. viac oblubení - Dortmund, Bayern, Liverpool, Atl. Madrid, Paríž SG, Neapol, Arsenal napr. menej oblubení - Real M., Ba…
-
-
@Jay nesmieš to najak važne prežívať. proste národ si zvolil a jednotlivec s tým nič nenarobí. Ak by sa dalo ja by som vymenil celý parlament s naším prezidentom na čele, pridal by som ustavných činitelov a ľudí z najvyšších kontrolných uradov.. no …
-
Aj my by sme chceli mať prezidenta ako je Harrison Ford z Air Force One, alebo Miloš Zeman ...naš je taký nevyrazný :'-( :-|
-
.. tak ak niekto ma niečo pekne pripravene, može dať namiesto mna...(večer prijdem z prace a uvarím pekný citát) :-D
-
No redšej to asi ani nebudem skušať a ostanem v tom, že nejake tie vedomosti o štatoch mám =D ... nevedomosť je proste blažená... Čo sa týka ešte vzdelania amíkov. Tak je jasne, že svoje dejny (samozrejme dejny po 1492... cca 500 rokov) ovladaju s…
-
Ned Aryii ...?
-
..(Leverkusen je rozobratý ako ciganske hračky...) asi prestanem sledovať LM lebo celý večer nadavam jak dlaždič :wall:
-
take parkovisko nema ani kaufland, tesco, lidl a hypernova dokopy :-D
-
No z Amikov sa netreba vysmievať ...nemožu zato =D Ked som sa v NJ rozpraval s jedným 16ročným chalanom a povedal som mu, že Češi a Slovaci mali spoločný štat, ale že od januara 93 sme sa rozdelili ...okamžite nasledovala otazka: "Was it war or dip…
-
-
ono byť superženou nie je žiadna výhra ... (rozhodne nie v tom genetickom ponimaní)