Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
... ja by som na ten suboj typol Daaria ... (bude ho chcieť otestovať)V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 16. prosince 2013
-
@heavy_head =D + like
-
@Alef_peAlef ...uprimne povedane, nerozmýšlal som nad tym, takže ti neviem povedať... ..čo sa týka Hobita, tak mam z neho menší gulaš.. :-@
-
Illyrio a Tyrion ??
-
... poznaš rýchle čítanie ?? ..proste preletíš očami cez stred listu, predložky, spojky, častice a ine blbiny ignoruješ.. a ked si to už raz čítal, tak určite sa ti vynorí v hlave obraz o danej kapitole..(podla mna by to aj šlo.. lenže tu neplatí: k…
-
Codds (Dragon Codd) Peterko / JoeGyry ...dajte dačo pekne
-
Aj vo filme Thor2 bola konečna scena po titulkách.. Nakolko 80 - 90 % ludí odchádza počas subtit. pracovníci v kine uvodným textom informujú: NEODCHADZAJTE PO SKONČENÍ FILMU, PO TITULKÁCH NASLEDUJE KRÁTKA SCENA... naposledy čo som bol v kine, tak to…
-
..to je typický alibizmus :-D
-
@Montezuma3 ..a tak isto neviem prečo dve očka reťaze ma za krkom ... (?)
-
-
-
-
@PrdeliNakopavac - tym myslel Aryu ?? =DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 10. prosince 2013
-
Samozrejme most Chucka Norrisa sme chceli veľmi, ale Slovakom nebolo dopriane v referende rozhodnuť o jeho názve ... :-D
-
tiež z Vodníkov si myslím.. starý vodnícky Capo :-D..ale na meno siteraz neviem spomenuť..
-
..jj asi končíme s československou a českou tvorbou, lebo je to velmi jednoduche .. =D
-
" Není voják jako voják ! " .....meno herca a film
-
@Montezuma3 zaujímali by ma jeho pečeňove testy .. (rozhodne to nie je veselé video)
-
(Par politikov to stihlo aj za menej) =D
-
-
... nepozeral som celý link..toto jedine som našiel, čo malo hlavu a patu.. a dosť sa to podoba na link kt. tu dal Jay. http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Currency
-
@Dlady - Tomaš Holý, Jak dostat tatínka do polepšovny ...a myslím, že tam neboli facky ale pohlavky...(ak je to teda to čo myslím)
-
@Dlady jj maš pravdu bolo to presne ako si písal.. (sorry za absenciu) =D
-
... ano je to polikač mečov (Olena Tyrell) - aj ked to bolo vo filme a nie knihe ...no ešte dačo dajte z knižky napr. nejakú naražku :-D
-
Martin sice potvrdil, že Loras je buzna, ale nemal som z knih pocit, žeby tam bola "spusta naražok" na jeho sex.orientaciu.. Povedal by som, že tých naražok bolo až veľmi malo v knihe ..
-
.. toto by som netypol už ani v ktorej to bolo knižke, nieto ešte ktora to bola postava...
-
@Hildegarda .. to museli byť riadni barbari !! :-D mal si ich okrýknuť ...
-
vitaz by mal dostat repliku zelezneho tronu ..
-
@Jay mas naprosto pravdu. myslel som samozrejme hru 8 alebo 6 hracov, kde vitaz berie vse. priadne sa vrati vklad druhemu. co sa tyka otocenia na tri (pre flop a river) ma podla mna jedine opodstatnenie a to ked jeden z hrajucich je v all in. inac s…