Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
..ufff .. tak takto som sa teda na to nikdy nepozeral... nenapadlo by ma, že by mohla jestvovať logika, alebo nejaký princíp medzi názvami kapitol, počtom kapitol. pripadne neaka suvislosť medzi jednotlivými postavami ktorá viac a ktora menej tvorí…
-
@Branislav_Gepeto ..o tom info nemám a niektore sceny vyzeraju dosť realne, no napriek tomu je tam určite veľa upravovaní, veď by to ani nešlo natočiť bez toho...V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 30. prosince 2013
-
Ja myslím, že nepotrebuju ani vysokých hercov, stejne všetko upravuju cez graficke programy. Vyškove rozdiely nastavia jedna radosť ...V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 30. prosince 2013
-
@Ptolemaios Myslím si že Martin venoval až príliž veľa času postave - Jona, nato aby ju nakoniec spotvoril na nejaku chodiaci matohu. Z 90% Jon ostane tam kde je...a zvyšných 10% no....uvidíme ako sa Martin vyspí a ako zapracuje jeho fantazia. Čo s…
-
=D (..nice.. na ťahu je Nevada, ale budem rozmýšlať aj nad tvojom zadani)
-
v blším zadku v kings.land. ... (romantika veľkomesta)V diskuzi Oblíbené místo kde byste chtěli žít v Písnich ledu a ohně? Komentář od Depresor 30. prosince 2013
-
-
Mithrandir Kitty
-
-
@BukovjanDavid - možno najdeš nejaké odlišnosti ..vačšie, alebo menšie...ale to už nejak celkový dojem z čitania neskazí. Zaklad je aby v mape boli vyznačené miesta o ktorých autor píše... Myslím, že fajn mapu tu pred nedavnom hodil Joe_Gyry (hladaj…
-
mít tak víc času a hrát si na somotního Martina =D
-
(...s celkom pekným naskokom. onedlho je tu marec/april ..čísla opať porastu :-D )
-
.. hovorili a Černej Rybe ?? =D .. nespomínala to potom Chajmeho teta ??
-
lamparna = zoznamka ???
-
(..tak to povedala nejaka babička z prdele prastareho lesa ľavemu dračiemu vajcu)
-
-
Cersey ?? (ešte by som typol, že to patrilo Pycellemu)
-
@Michelle .. tak keď budu veršovanky sa možno zapojím :-D no a téma ?? neviem... možu byť križiacke výpravy s prvkami fantasy =D
-
bez poriadnej mapy ma to čitanie ani nebavilo =D ...(myslím, že map je teraz na webe viac než dosť...stačí stiahnuť len tu spravnu)
-
@Branislav_Gepeto no na toho som sprvu vobec nemyslel..
-
-
@Everett_Young tiež som si myslel, že je to o bratoch Černokotlých, ale zmiatol ma v citate spomenuty - Robert
-
@Michelle ..dá sa povedať, že som tu nový, takže sa určite do toho nehrniem ..to maš pravdu :-D ...naviac nie som si celkom istý, čí by som nevyprodukoval - okresní blbinu nevaního formátu =D
-
... ak tu neda nikto typ.. tak nech víťaz určí temu :-D
-
@MissUtahraptor .. prava Martinovská romantika je - brat + sestra 8-)
-
-
-
..a niekto len latrínu ...
-
:-@ ..V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 17. prosince 2013
-
.. Lord of Rails ??