Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Myslím, že poblízku je Melisandra, tak ked Thoros priviedol Dondariona spať niekolko krat, tak ona to zvladne aspon raz s Jonom ..V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 29. října 2013
-
@Branislav_Gepeto ..take kratke, dufal som, že to bude aspon v rozsahu knižky - Zvieracia Farma od G.OrwellaV diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 29. října 2013
-
(ale vše čo som napisal sem neparí...toto je jedina pekna diskuzzia , tak venujme sa radšej cit(R)atom...) :-D
-
@Everett_Young nič sa neboj .. my na slovensku mame totalitný system, vladne jedna strana a keby aj nevladla mame tu tolko magorov, ktorí by ju zastupili... Ludia na Slovensku su z toho už otravení...ešte ako tak študenti, by mali ochotu niečo s tým…
-
-
... Game of Babis ...
-
@Alef_peAlef .. ten o snoch, prasati a kukurici .. ??? :-) nepoznam to, napíš o tom viacV diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 29. října 2013
-
@svoa00 presne ako pravíš .. a zalezi, ktore postavy by chcel mať čitatel v klídku a ktorým čitatel nepraje, resp. praje menej dobrý osudV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 29. října 2013
-
@JoeGyry .. ako už povedal GRRM: kto čaka šťastný koniec, bude sklamaný.. Koniec bude "sladko-kyslý" alebo "horko-sladký"..už ani neviem ktorý z tých výrazov použil, ale podla všetkeho happy to nebude. No napriek všetkemu mam tu určite oblubene post…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 28. října 2013
-
@JoeGyry ..tak v čo dufaš ?? :-D mna celkom tešia vo fantasy prave take veci, že človek očakava predmet, proste meč a pritom autor vytvorí na zaver z toho abstraktnu vec..V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 28. října 2013
-
@Branislav_Gepeto =D :applause:V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 28. října 2013
-
@David23 celkom zaujimavy postreh ...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 28. října 2013
-
@Marcela tak jesne...su tam zaujimave veci ktore sa daju natiahnut, napr. ta bitka pred jaskinou...alebo to ako sli do tych opustenych obydlí...pripadne ako beha v kožuchu Léta, Meera moze loviť rybyčky, Jojen može pomudrovať ako vždy :-D ,,,ale m…V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 28. října 2013
-
aha ...tak už viem kde je pes zakopaný .. mal som mapu, ktora končila niekde za Qarthom a pozeram, že za tým je ešte hodne popisany kus sveta.
-
:-D ... si to zabil :-D jasne že ano
-
nevidíš .. ?? keď si ten cicat prečítaš nahlas v podstate ho nebudeš počuť . nemam pravudu ?? :-D
-
@vertas to je seriozny citat to nie je sranda :-D ..
-
mam jednu otazku, neviem či to tu už bolo spominane a ak ano nechce sa mi pozerať cela historia tohto pokecu..ale nikde som nenašiel kde je na mape Ašaj. Je to mesto ? oblasť ? prešiel som celu mapu, ale tato jedna vec mi tam chýba ..(Dík vopred za …
-
XY : (koniec citátu) pomocka - citat je z knihy Hostina pro vrány
-
nič ma nenapadá .. ale hodím typ .Cesrey ??
-
inač povedané - winter is coming ...
-
Ja mam dobrý citat: (koniec citatu)
-
jo ..ideš...
-
"Zemře, a čím dřív k tomu dojde, tím lépe pro nás ostatni. Mněli bychom ho tam proste nechat, jak říkal. kdybys byl zranený ty nebo já, on by nás tu nechal. "
-
myslíš Cersei ?? :-D ta sa pochopiť neda.. jeden maler za druhým :-D
-
Cersei :-D
-
(tak hodte ešte niečo na dobru noc, nech mam o čom rozmýšlať...)
-
ani za .... to nemožem najsť ... ešte som myslel na Tywina a Tyriona, (potom čo sa stretli ked ho Bronn oslobodil z Udolia)
-
@MissUtahraptor ženy no !! ..toto je slušný portal fantazie .. =D ...V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 24. října 2013
-
Ja typujem, že v šestke by to mohol posr*ť Hodor ... =D