Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
.. ma ide j***uť ked už aj toto može byt tema na bakalarsku pracu. školstvo za par rokov osprostelo neskutočným sposobom :wall:
-
@Hildegarda najvačší boss bol ten týpek zo žehličkou ..btw - da sa to liečiť =D
-
humanistov, filozofov a do bludu socialnej prace a psychologie ...
-
@Draconos ..gratulujem ..
-
-
no trh prace ingnoruje toho viac,
-
@Branislav_Gepeto ...ved tie veci sa nevylučuju... nahoda ich zvedie a Bran sa na všetko rozpamatá a nejaký zaver snad len bude (proste je to moj nazor..Martin ukaže či ano/nie)...a pokial sa nemylim Bran už mal jeden konkretny sen o tom ako padal z…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 7. listopadu 2013
-
.. bol už niekdo na film Thor ? .. (pošlite chvalu a kritiku)
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 7. listopadu 2013
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 7. listopadu 2013
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 7. listopadu 2013
-
mam pocit, že jedine v tejto diskuzziii panuje ako taký poriadok =D
-
@Baron ..zadava ten kto uhadne citat..alebo ak mu niekto prenechá poradie, kto to uhadol =D ..ale kedže si tu ešte vela navštev nemal, tak to maš gratis...budeme hadať aj tvoj citat (ak teda ostatní suhlasia) :applause:
-
-
@JoeGyry som nevedel, ze mame taku dlhu hymnu :-D ...ved tá tam musí byt napisana aspon 5 x =D
-
Pozeram, ze posledné dva dni to tu bolo zaujímave =D .. Tak v kratkosti - I believe : 1,Bran v strome nebude, pretože "Chajme" daroval Branovi letecký deň na Zimohrade a verím, že Bran sa s Kralokatom určite ešte raz stretne a tentokrat sa to Kral…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 7. listopadu 2013
-
@Branislav_Gepeto .. Nevada ten popis našla..neviem prečo som si myslel, že ma svetle vlasy.. (v tých divokých sa zorientovať je problem, su jak romales na tábore) =DV diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 6. listopadu 2013
-
(... toto myslím , že bolo v Solnopavne (alebo mesto pred tým) ...tam tuším spoznala aj Podrika Payna)
-
... už ked fičí týžden ruských pesničiek, tak bez poriadneho ruskeho metalu to nepojde ...
-
dnes... si Plzen zaslužil remizku s Bayern, škoda prial som im ..
-
opat ma napadaju iba citaty od Ilyna Payna a Hodora .. (zaujímave by bolo sledovať ich debatu pri pive ...)
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 5. listopadu 2013
-
neznamy Rusak, ale vyzorovo by celkom mohol sedieť ..myslím, že Magnar bol popisovaný ako mladý so svetlými vlasmiV diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 5. listopadu 2013
-
@Tom ..to mi pripomenulo jeden starý vtip.. (cupka zajac po pláži a najde zapalkovu krabičku na ktorej je naha žena.. napije sa z mora slanej vody, ľahne si do piesku a povie: " sex, chlast ..to je moje.") .. :wall:
-
@Ashnobe .. maš pravdu, je to katastrofa.. Nie je to ani metal , ani rap ..v skutku je to zabitých 3 minut zo života..
-
... nakoniec prečo by mali spolu skončiť dva absolutne rozdielne postavy, z rozdielnych krajin, s rozdielnymi zamermi, ktore o sebe ani nevedia ??V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 4. listopadu 2013
-
@Montezuma3 ..to už je citát ?? ..
-
@Nevada ..prosím si napovedu.
-
@Everett_Young ..maš pravdu ..nemožeme sa ignorovať, ved sme tu ako v showbiznise a kazdy predsa vie, ze showbiznis je jedna veľká štastná rodina ... =D =D =D
-
@Hildegarda maš pravdu, naše decka (a to hlavne koli televizíí) vedia česky lepšie ako ich rovesníci v Cz. ..Inač ak by bolo po mojom, tak na zakladnych školach by sa vyučovala čeština 1 x do týždna a v čachách naopak slovenčina. (Samozrejme mam na …