Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 to ma chceš mučiť ?? :-D (chceš aby som dopadol ako Arya Stark, aj ked v jej prípade to bolo len dočasné) =D ... ( v čase ked som ešte žil v CZ to bol najkrajší výrok od obyčajneho človeka, ktorý stal na Vaclavaku par mesiacov potom ako…
-
(teraz sa asi veľa chlapov do debaty nezapojí) =D
-
a druha osoba ?? :-)
-
@JoeGyry dík ... (najprv som mal pocit, že je to zakazkový list na sedem traktorov) =DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 13. listopadu 2013
-
"raději do oka s drátem, nežli zdravotníctví s rathem..."
-
članok je super.. a ja sa teším na posledných Targaryenov.. (z mojho pohladu najdoležitejšiu časť)..možno mi ten popis pomože odhaliť prečo sa poslední Targaryeni rozhodli tak ako sa rozhodli.. vo svojom živote, vo vladnutí, v nevladnutí.... aj.
-
-
v siedmych knihach..budu popisane 4 ročne obdobia ktore vlastne zahrnu časový usek par rokov .. Po prečitaní knihy Tanec s Draky mam pocit (podla veku jednotlivých postav), že ubehlo max. tak 3 - 4 rokyV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 12. listopadu 2013
-
myslím, že si trafil ..tak napíš niečo pjekne ..
-
@Branislav_Gepeto stavaju sa aj horšie veci s ubytkami =D ..naštastie som to nezažil na vlastnej koži.. ale každy rok par dovolenkarov roní slzy koli švabom, rozbitým hotelom a smradu na izbach :-@
-
..ťažko povedař čo je vlastne Svetlonoš.. Stannisov meč ? nejaký iný meč ? roh ktorý ma momentalne Victarion ? nočná hliadka ? ...teoreticky dračie sklo ? kto vie ...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 12. listopadu 2013
-
@JoeGyry jj ... tvoja fyzicka adresa, kde byvaš.. btw ..V Krakowe som mal problem pred dvoma rokmi. Cez booking.com som si tam rezervoval hotel, nakoniec som mal problem najst to miesto. Cca po hodine a pol hladania som sa ocitol pri zdevastovanej u…
-
Ja tvrdím, že Bran a Jaime sa ešte raz stretnu a lannister bude z toho neštastný =D ... @JoeGyry ..Melisandra patrila asi ako kňažka Stannisovej ženy..teda bola v službach Florentov než si Stannis zobral Selyse nepoznal ju ... (čo vravíš na tuto …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 11. listopadu 2013
-
@Montezuma3 ...tak samozrejme musím uznať, že nie všetky moje teorie su cool (povedal by som, že maloktore su normalne a vačšinou su pritiahnute za vlasy ) =D ... ale jednu vec som teda nepostrehol tak ako ty, ..že drak by bol "stylove barevný" ..do…
-
... si myslím, že ked bola uveznena so sestrami, tak...... asi ho .........zjedli :twisted:
-
=D to už by som rovno mohol hadať dialog .. tak aspon napovedu hoď
-
@Peterko (čo ja ?? som od macochy ?? ... polovicu som vlastne trafil ja, teda mam pravo na polovicu výroku, polovicu uzemia, polovicu hradov ..proste polovicu zo všetkeho ) =D =D .........
-
-
.. prvá časť bola skvelá a druha taktiež .. skladam obdiv a opäť prajem autorke veľa sil a trpezlivosti pri ďalšej tvorbe .. Thanx Nevado
-
@MissUtahraptor alebo ešte ocka Tywina :-D
-
niekto ... Tyrionovi ?? (žeby po bitke na Černovode ??)
-
V prospech Burliveho Konca vypoveda jednak Stannisov uspech, taktiez aj uspech Cortneya...
-
@Branislav_Gepeto ak by som si mal vybrať medzi dvoma a) Varys b) Maliček (krotý z nich mal vačší podiel na smrti Neda Starka ) ..povedal by som, že b) je spravne a Varys nesie ten menší podiel viny
-
-
@MissUtahraptor ..suhlas ..aj mne sa to pačilo... (dej taký no ... .:-D ale koli tomu som do kina nešiel)..
-
..tak next player
-
Edrik sa nepredviedol zatial ani tolko čo Mladý Grif, naviac Edrik je veľmi mladý bez važnejšej podpory iných lordov a trošku mimo hru .. (nebyt Davosa asi by dohral svoju hru s tetou Melisandrou)... Renly ? ..to by celkom šlo hlavne koli podpore a…
-
@Montezuma3 .. to nepatrí medzi šport ..to patrí k umeleckým skôstom =D
-
.. Gerris a Quentyne ?? .. (strašne rozsiahly dialóg) =D
-
@svoa00 dík za stručný report...dnes večer si to pozriem aj ja a radšej od toho budem očakavať menej (potom aspon nebudem tak sklamaný) :-P