Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Daario :D
-
Fuck :/ ja som bol v tom, že to bol Tormund .. ale máte pravdu, bol to muloš... resp Jeho babička .. ospravedlňujem sa, no vážne som myslel že to bol Obrozhouba
-
Nikto nikto .. nebol to náhodný okoloidúci :D :D
-
Níjééé ..
-
Ja by som vám rád dal aj pomôcku nejakú ale akosi ma nič nenapadá :D Bol to muž a bolo to povedané severne od šije :D
-
a tvoju stávku by si prehral :D :D
-
skúšajte dalej :)
-
nope
-
-
ták ale .. ked neviem isto tak sa aspoň malými krôčikmi približujem k cieľu :/ ale ked sa to takto nedá tak tipnem Cercei ? o Robertovi alebo Jorfovi ?
-
Niekto o nejakom baratheonovi alebo Lannisterovi ?
-
-
@Henky Ja som alkoholik :D nie ožran ! :D to je rozdiel :D
-
@rekhyt Trefa !!
-
zatiaľ nikto :D
-
-
Grenn pyp alebo edd Samovi ?
-
Starý medved alebo Púlruký ?
-
Jon ?
-
Niekto zo stanisových ľudí to hovoril na porade stannisovi .. mená neuhádnem ..
-
@biggris BINGO ! :D
-
veľmi blízko jeden z vás :)
-
-
Všeti vedľa zatiaľ akosi :D
-
Nie :D
-
Nie nie :D
-
všetci vedľa :D
-
níjéé
-
nope :D
-
nie :D