Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
Ja tipujem niečo so Sansou v údolí, správne ?
-
@Riokai Správne :D
-
Vidím že je to dobrý citát :D nie ..
-
Nie :D
-
Ani jeden :D
-
Paradoxom je, že mám v PC odložených mnoho citátov ktoré tu v budúcnosti dám, no na to, kto ich povedal som akosi zabudol :D
-
-
-
Skutočne tam bolo oštepom. Nedokážem si predstaviť ako mu mohol potom rozbbiť hrudný plát natoľko, že z nehol vyletúvali rubíny po ktorých by sa vojaci vrhali. Taktiež si spomínam na to, že Ned kladivo opisoval, aké bolo veľké a že ho ledva zdvihol …
-
Už len pri čítaní mapy sa mi tlačili slzy do očúúú ! Zachovanie originálnych názvov by bolo šetrnejšie pre moje zdravie ako to čo tam postvárali :/
-
-
Tyrion :3 o žoldákoch ktoré mala Cercei
-
je tam pycelle ?
-
pretože had nemá ruky ? :D
-
Oberyn ;)
-
@_Já_ Zadávaš
-
Ták Ták !! :D @_Já_
-
@Jay Dakujem D: a áno, se vedľa
-
Nope :D
-
-
Ten týpek na hareeenove to hovoril Arryi .. meno asi nedám .. mám to vyhľadať ? .. na W to bolo a zožrala mu ksicht jeho fena ..
-
@Riokai a máme tu víťaza :D
-
blízko :D kedy dal niečo tyrion Petyrovi ? :D
-
už zazneli obe mená :D
-
Ani jeden :D :D :D Fakt by som poprosil oboch :D Poradím bolo to v KL
-
@Tergas Nie :D
-
-
V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Peterko 5. srpna 2014