Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Athal Ideš :D Dnes sa nám to akosi rozbehlo :D
-
-
Tá ovca Lady Dustin .. rodená Hornwood ..
-
@Lodimar si an rade :D
-
:D nie nie :D
-
-
Janos Slynt a Tyrion .. tri minuty dozadu som to čítal :3
-
Aj ja si mylsím že je to Selmy .. asi hovorí Nedovi a Panošovi Jona Arryna ..
-
@Lodimar Ano :D správne ;) Zadávaš :P
-
Rytier Lovecký ? .. nie :) .. alebo Hyle .. ale nie to nie jemu ;) .. ak chcete tak dám nejaký iný ...
-
Ne ne :D .. Hovorí sa o Slonopánvych a hovorí to POV :D kto takýý idete :P
-
@Ptolemaios má pravdu .. ten kto to hovoril je taká menej známa postava .. ale rada ten komu ho hovorili má POV
-
Tywin nie .. to sa mi na neho ani nehodí ---
-
ľudia vysvetlíte mi prosím čo je to .. akože slnko ? alebo ja neviem čo to je .. čo okolo toho obiehajú také obruče .a tka Ďalekj kto viete čo tým myslím .. help
-
:D nie nie :D
-
-
@Lodimar Konverzácia Balona a Theona .. Povedal Balon .. keď plánoval dobývanie severu :D .. ale keby som to nečítal rpedvčerom tka to neviem :D
-
@Lodimar áno :D správne :D že si to ty :D (aj tak ťa upodozrievam z velezrady .. a to elektronickým vyhľadávaním !!! :D )
-
Nie nie :D ľudia moji poddaní :D mimo ste :D
-
Nie nie ;)
-
Ideš na to trošku zle :D ale skúšajte ľudkovia :D už dosť veľká pomôcka je že to povedal nejaký divoký :D
-
@Linda_Moon Blízko .. ako to myslíš ? :P :D trožku bližšie ..
-
-
Tak potom Jaime nejakému chlapovi čo sa chvílil že má v sebe krv draka
-
Tyrion Aegonovi ?
-
Lodimar :D ale to že to dáš vyhľadať do PDFka nieje podstatou tejto hry :D
-
@Athal Správne :D @Lodimar sry ale Athal bol prvý :D
-
Ne e
-
Mám tak 43,5 :D keď mi hodíš kanady s veľkosťou 45 tak budem happy :D heheh :D noo a knižka to by mala byť 3ka :D
-
Nie nie nie :D stále vedľa ;) :D