Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
nenene :D som si myslsl že to bude ľahšie :D
-
@jago taktiež vedľa ;)
-
Nie nie :D
-
@Depresor dlžíš mi jedny topánky :D
-
nie a nie :D a je to pekný citátik :D len sry že som sa predbehol :D tam sa tiež ktosi predtým myslím :D
-
-
:D je to ľahké a len tka pre pobavenie :D
-
Aj ja si to myslím .. on z toho ešte riadne vyťaží !
-
-
-
-
:/ práveže Anglicky nečítma .. síce som šítal ToDaE všetky tri diely ale to som mal po česky :/
-
@sveva Princezná a kráľovná ? to je ďalšia poviedka ? Ja ju nemám :D ja ju chcééém D: môžeš mi ju nejako Dodať ? :P :D
-
To bol každý z nich :D ale či bol dobrý alebo zlý :D
-
Ahá ďakujem :D a akým bol kráľom ? :P :D
-
Na Briannin štít som aj zabudol :D dík :D hmm ak by mi vedel niekto povedať prečo Aegon V. Bol Nevhodný ? ... pretože po anglicky neviem :/
-
Práve čítam znova Hostinu á aj Mistr Aemon pri jeho skonávaní spomína Aegona (Egga) Ak má niekto záujem tieto jeho (pre Sama bláznivé) reči môžu byť dôležité :P
-
Johna som vedel :D Ale aj tak nechávam žezlo @Nevada tebe :P
-
To bolo pri jednaní v údolí Arryn ... pri snahe zosadiť malíčka z úradu protektora či čo to bol .. á povedal to ten týpek čo rád zabíjal ... ak chcete tak si to vyhľadám mená si nespomínam .. ... tak či tak Nevada zadáva
-
Hmm alebo to bude skôr Ten tyrion a povedal to buď Cercei alebo Tywinovi
-
Stannis ?
-
@baltim Makááj .. ak tu nič nehodí do polnoci tak dajte hocikto hocičo .. nech to tu neviazne :)
-
O našej utrápenej Lady Whent ;) a povedal to Sandorovi :D
-
@baltim Správne :) si si to vyhľadal ? :P
-
-
Ne ne :D
-
hmm rozprávali o postave, ktorá prišla o svoj hrad :D bohužiaľ :D
-
Ani jedno :P :D povedala to nepodstatná postava :) jednej podstatnejšej :P
-
Nie nie :)
-