Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
A okrem toho .. mám pocit že to povedala Kráľovná .. Stannisova manželka .. ke´d prišli do Castle Black ..
-
@Ptolemaios sry tak na čo budem dávať ľahké ako tie čo povedal Ned Branovi . to vie každý a korem toho toto je strana 133 všetky ľahké tu už boli no .. a ja ich mám v zásobe dosť .. to že nech si dá hocikto chce bolo len preto že zas hocičo dám bude…
-
Tak sry ľudia .. ale myslím si že Martin aj z nepodstatných postáv spraví podstatné :) A povedal to Ryam Patovi .. a podľa mňa sa ešte niečo z Pata vyklube :) tak dajte čosi vy, keď ste nespokojní s mojim výberom ;)
-
nie nie :D
-
éé
-
nie :D
-
-
AJ aj som bol pozadu :D sry ľudia .
-
Davos ? alebo Jorah ?
-
@Chmur ideš :D
-
:D Ptolemateios :D :D ééj ty jeden detektív :D bolo to v Aryinom POV :D ;)
-
Nie nie :D
-
Nie nie :D
-
-
-
@Chmur Ano :D @Slenjoy Qyburn a Cercei
-
-
@Athal uznávam ti to ideš :D
-
Nie nie niee :D
-
-
-
presne :D
-
Ten muž, z domu čiernej a bielej .. pri tom ako sa bili so slepou Aryou ? .. tipujem ... ak nie tak asi Alliser Thorne :)
-
„Nemáš pravdu,“ namítl Leo. „V Mágových komnatách hoří skleněná svíce.“ Na pochodněmi osvětlené terase se rozhostilo ticho. Armen si povzdechl a zavrtěl hlavou. Mollander se dal do smíchu. Sfinga pozoroval Lea velkýma černýma očima a Roone se tvářil…
-
keby st emi to vedeli preložiť :3 ja niesom zas tak dobrý v angličtine ;)
-
@DanielSvatoš Ideš Bratmm
-
Poviete mi prosím o sklenených (osidiánových) sviečkach ?
-
-
Tormund a Jon :D