Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Lodimar Si na rade :D
-
ľudia máte to ta, skontrolujte si maily :P
-
-
spravil som si nový .. aby som vám to mohol posielať ľudia .. ;)
-
Daj mi mail . ti pošlem všetky tri :) @Riokai
-
Kapitán galéry z Bieleho prístavu to hovorí Catlyn Stark :) ked chcela zaplatiť každdému veslárovi a ták ...
-
To hovoril Meribald Brienne :D no :D
-
@Slenjoy áno :D ideš
-
nie nie :)
-
-
mne by sa páčilo viac z Brandona starka .. teda toho prvého :D
-
zadaj ty :D mám ich síce pripravené ale teraz tu moc nebývam .. niej ečasu :P
-
presne tú som myslel :D
-
alebo to mladé dievčatko :) ktoré videlo hostinec ;)
-
chalani .. sry ale zabudol som heslo na mail :D som rád že prežívam bez neho :D ták sa pridajte na tú stránku čo som dal vyžšie a napíšte mi na tú stránku a poposielam vám to ;) @Marek @Riokai
-
Septon !
-
nejaký neznámy hostinský :D
-
@Baron pekne .. ak chceš tipni aj komu ..ale zadávaš :P
-
-
pridajte sa tam kto chcete ;) :D a ak chcete mi napíšte a pošlem vám tie knihy ak budete chcieť :) mám všetky :)
-
Cercei :)
-
@Chmur peknéééé idééš :D
-
-
https://www.facebook.com/pages/Hra-o-Trůny-SK-CZ-Game-of-Thrones-Slovakia/195419650652166?ref=hl ;)
-
@Riokai Ja ich mám ak chceš ;)
-
@Chmur tak teda ideš ty :D
-
@DanielSvatoš nie ... Ale dôležité je že vieš komu a kde ;) .. povedz nám a ideš
-
Sry norvos ale po troch dňoch to treba trošku rozprúdiť ..
-
-
@Norvos97 Ideš :)