Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
ale mal by zadávať Baron si myslím :D na tom mene už nezáleží až tak ..
-
@vertas nehovoria o Aerysovi Oakerhartovi ? .. ako sa Vrhol na Area Hoata ? .. hmm Tipujem Arianae a Doran
-
@CervenKa :D jop :D ako ináč :D
-
-
Pyke ? alebo mallister ?
-
http://www.vanityfair.com/vf-hollywood/george-r-r-martin-interview Mohol by som poprosiť o preklad tohoto článku ? @alek možno by to bolo dobré dať aj ako celý článok na icefire.cz hmm už ako chceš ale kedže anglicky neviem :D tak moc z toho tiež ne…
-
@Lodimar Si na rade :D
-
-
To hmm hovoria O Myrcelle .. hovorí to Arys Oakerheart Arianne D: neviem či som meno napísal správne :D
-
@Baron Yeah :D ideš :D
-
@CervenKa niee :D
-
-
Há to viem D: veľmi dobrá kapitola mám ju rád . to je Z Davosovej kapitoly D: najprv ma napadlo že hovoria o nejakom Clagenovi ale hovoria o Robbovi Starkovi a hovorí to buˇˇd Frey alebo Manderly
-
@Lodimar :D ideš :D
-
-
@Lodimar To tu už bolo ale nevadí ;) Konverzácia Jaimeho a hlavného žalárnika ;) meno si nepsomeniem ale mal ho zaujímavé lebo sa bavili o jeho pôvode ;)
-
-
Ja sa chcem spýtať, V jednej kapitole ktosi hovoril legendu, o tom ako bol postavený Búrlivý koniec ;) môže mi to tu niekto skopírovať alebo mi dať vedieť kde to bolo písané ? :P :D
-
boli menšie :) ale nevyzeralo to tak ;) alebo nejaký iný pomer zlata a ostantých kovov ;)
-
@vertas Ideš :D
-
-
@Amberjack ako vždy ;) všade musí byť hater ;) a mne ot problém nerobí s chalanmi sme boli na pivo a pizzu v kompletnej airsoftovej výbave, len bez zbraní .. a prilieb
-
Nepôjdeme potom všetci na pivo ? :D
-
Ahá .. pekne :)
-
:D stále nechápem :D ;) ... ale je možné že Edmurovi nespieval len pieseň .. ale že ho presvedčil, aby s avzdal s tým, že Rekotočie potom obsadia oni .. lebo sa objavil aj potom v Rekotočí už keˇˇd emmon tam .. akože vládol ..
-
-
Noo .. vedˇ to som povedal :/
-
Aháá :D pekne :D .. pretože podľa mˇˇna to hovoril niekto z bratrstva . thoros citroš alebo niekto takýto .. nejakému sedliakovi .. čo hovoril o zlate .. či ?
-
@Jay čoo ???