Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
aša ?
-
hmm to tu skutočne nikto nieje o tretej v noci ? :D
-
šedý červ ?
-
Yoren? :D :D
-
@CervenKa :D ideš :D správne :D
-
-
Cercei ?
-
@Norvos97 no OK .. keˇˇdže ostatný nič .. tak ideš áno hovorili to jemu :D hovoril mu to Haldor Polmistr ..
-
Níeeejeee :D .. veˇˇd to musíte uhádnuť ten lord má v znaku bielu a červenú !
-
Ale nehovorí :D
-
:D ne nie :D
-
Nie nie :D dobre .. iná pomôcka .. neboli to železné ostrovy riečné krajiny ani rovina
-
@Norvos97 Nie nie :D
-
mohol by :D ale nieje :D
-
a bolo to povedané jednému lordovi
-
éhm :D ja .. preklad prosím :D
-
Chcem sa spýtať .. prečo chcel Otrhaný princ Pentos ??
-
Bolo to povedané v Západozemí, nebolo to na severe ani v KL ale bolo to v kamennom hrade :D
-
ľudia no táák ! mámd ať čosi iné ,
-
nie :D
-
nie
-
"Múj pán má jednu cenu, kterou múže nabídnout" ... neviem ako sa ti píše idem z pamäti :D
-
Včera som to čítal, nieje to Renly o Stannisovi ? :P :D
-
@vertas Ideš správne bol to Victarion :D
-
Ale v originál knihe je na něj :D
-
Skopíroval som to z knihy v PDF ;)
-
Nie .. nemá :D bol to niekto iný :D
-
-
Aemon ?
-
áno .. ideš ..