Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Slenjoy Ideš D: aj keď .. Balonovi treba uznať že bol blízko ..
-
@Baron Veľmi blízko múj Lorde :3
-
Nie :D
-
éhm sorry mal ísť Zoid noo nevšimol som si to :/ prepáčte .. noo nie nebol to tywin
-
-
@CervenKa joo ideš
-
hmm dám fakt jednoduchý za to že to bolo . také noo .. viete „Bohové, vlku, kde jsi byl?“
-
Takže .. kto dáva ?
-
Pyat Pree To hovoril Daenerys
-
Hmm čo ty vieš čo prežil, kým sa dostal do deja ? keˇˇd pozerám čo všetko musí robiť Arya aby sa stala jedným z nich myslíš si že to bolo pre Jaqena ľahké ?
-
Vedľajšia ani tak nie ale Mell sa narodila ako otrok napríklad Tormund je divoký - ľud nimi opovrhuje Garlan noo ten sa má dobre :D ale ten tma nemá ani len dialog .. možno žije v tieni svojho brata ktorý je .. neviem to opísať :D Duch D: je duch :D
-
Ja som si zas všimol, že GRRM Každú postavu bud´ zabije alebo veeeeľmi poníži. Vážne skúste povedať postavu ktorú nejakým spôsobom neponížil alebo jej nespôsobil utrpenie .. každý nejaké mal, či už sa mu stalo, alebo sa s ním rovno narodil.
-
Jaime :D
-
@baltim Pravdu hovoríš :D hádanku dalšiu zadávaš ty :D :D (like yoda :D )
-
ne ne :D
-
ňé :D
-
nené :D
-
„A to jsem slyšel, že Lannister vždycky splácí svoje dluhy.“
-
Nieosm si istý či to nepovedal Aryi Jon alebo Ned :/
-
Tak daj ešte čosi .. nech sa nepovie že som zlý zas ja ..
-
grif alebo kachna Tyrionovi ?
-
@vertas :D Peknéé :D ideš
-
-
mormont Jonovi ? a XY je Tyrion ?
-
Dajte ktosi čosi :D
-
bol to Xharo
-
@biggris ty nejdeš .. ide @Baron lebo on uhádol ty nie :D
-
Nekecal to niekto s Jonom ?
-
@vertas Krásne :D ideš ...
-