Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Níjé :D
-
Skúšajte dalej :D
-
-
Bolestínsky edd samovi :D
-
@Jitka No dobré úznávam ti to :D bol to ale Citroš :D
-
Nope :D
-
nene
-
-
Diel hodnotím pozitívne aj negatívne veľmi sa mi páčila "kosa" aj ked v knihe nebola no taktiež je tam mnoho nezrovnalostí napr. kovadlina alebo Obor Robin Hood s Protipancierovým lukom či Tormund ktorý tam nemal čo robiť a bol kdesi úplne inde aleb…
-
Jofrey ?
-
Podľa mňa sa znova objavia deti lesa .. a zohrajú tam ešte nejednú úlohu. .. a práve som znova čítal ako Krasterové dcéra(manželky) povedali že príjdu ich synovia .. Biely chodci ..
-
Cat niekomu ? možno renleymu alebo Stannisovi ..
-
@vertas Krásne :3 ideš
-
-
Myslím že skôr Jaime :D
-
Jaime, alebo Mormont s Barristanom ?
-
@Jitka Pekne :D ideš :D
-
@Slenjoy nene
-
-
@_Já_ Véééľmi pekne :D
-
„Bud požehnán, XXXX, to je ta nejlepší zpráva, jakou jsem slyšela za pul roku. Ať ho Válecník ochranuje.“
-
:D časť musím zhodnotiť pozitívne, až na sebaodhalenie Sansy .. ale ináč StreetPizzaFace na nezaplatenie, až mi vyhladlo popri sledovaní, zaujímavo vytvorili Moat Cailin. Celkovo dobrá časť aj keď mi chýbala prilba a štíty.
-
Varys a Tyrion ? Alebo možno opačne ..
-
Je to niekto z Danyiných radcov ?
-
Robert a Ned ?
-
@ZoiD veľmi rýchle
-
-
Nie nie :D to je Pate a Sam v Starom meste :3
-
Maderly je z Bieleho Prístavu ..ale psst :D
-
Kevan ?