Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
nie nie :) ale celkom blízko
-
ne ne :D
-
-
Victarion :D
-
@Tergas :D ánoo . môžeš
-
-
Theon
-
@Lodimar vidííš ? .. @vertas má pravdu, ale šaga to nieje .. ale niekto iný z klanov, no meno si nespomeniem :
-
nejakú pomôcku ?
-
Niekto v Mereene a okolí ?
-
Níííjéé :D len viem že má pravdu, pretože ten citát poznám a nech sa to tu nezdržuje :D a ja sa často seknem ;) :D bože chlapi ja som 17 rožný chlapčéék mne nemôžete zakázať sa hrať :D
-
@Lodimar Jop to bol on .. ideš ;)
-
Tyrion ?
-
cercei a sansa ?
-
Tywin a Cercei ?
-
Tyrion sestričke ? :P :D
-
Littlefinger sanse ?
-
@Tergas Presne ták :D zadávaš ;)
-
-
@Jay Jop Jaime a Qyburn
-
éé
-
-
Jednoznačne Theooon :D
-
aj Dalla aj Jon :D
-
@KasKas presne
-
-
Luwin ? debata o Ramseyovi ? a jeho vynútenej svatbe ?
-
žeby otrhaný princ ?
-
Jaime ?
-
@Jitka :D bol to Thoros ale :D .. zas si ma odhalil :D