Arutha
O uživateli
- Přezdívka
- Arutha
- Datum registrace
- Návštěv
- 11,402
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@svoa00 Predpokladal by som že hej, hoci nechápem prečo majú v rukách guľomety namiesto svetelných mečov. :D Skôr mi to pripomína nejakých bounty hunterov, ten druhý sprava má podobnú siluetu ako ten bounty hunter, čo zaňho bola prezlečená Leia v E6.
-
-
I'm just gonna leave this here... https://screenrant.com/kylo-ren-greatest-movie-villains/?utm_source=SR-FB-P&utm_medium=Social-Distribution&utm_campaign=SR-FB-P&view=list
-
-
@flanker.27 Určite, každý to má nastavené inak, a určite závisí aj od tej ktorej konkrétnej postavy, pre teba je to Jan Hus, pre mňa by to bol napríklad Jánošík. Ale aj tak by som radšej videl, ako Jánošíka hrá Idris Elba, než povedzme Nicholas Cage.
-
-
-
@DanielSvatoš Uh až také zlé? Po výbornom Westworlde som mal v novú HBO produkciu vysoké nádeje, ale evidentne nevyšlo. :-/
-
-
-
@svoa00 =D
-
-
Ako ten motív ktorý bol v traileri bol fajn, neviem prečo ho vo finálnom filme nepoužili.
-
-
Tak ma dnes napadlo, že ak Kylo umrie bez potomka, tak línia Skywalkerov vyhynie.
-
RIP, Zombie bola stálica našich všetkých našich internátových párty. :(
-
-
Ten dedo, čo má vzadu na gauči z toho infarkt, má byť Han? :D
-
-
Ja som to síce v telke zmeškal ale poctivo odsledoval v prváku na výške, spolu s Buffy. :) Bejvávalo. :D
-
Jojo, to súhlasím. :)
-
https://www.facebook.com/coupleberryfarms/videos/1790371040996098/
-
-
@svoa00 Star Wars: Game of Thrones Edition by bola keby Rey mala byť dcérou Luka a Leiy.
-
-
-
-
Ktovie, či by sa Hayden Christensen nechal ukecať na cameo v E9, že by to Benovi vysvetlil osobne. :-k
-