Arutha
O uživateli
- Přezdívka
- Arutha
- Datum registrace
- Návštěv
- 11,402
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
Asi tak, Leia Superman pre mňa bola jediné vážne wtf. S ostatnými vecami som nejaký zásadný problém nemal, a trvám na tom že jeptišky na Lukovom ostrove sú najlepšie for fun postavy v SW od čias Ewokov. :)
-
-
Tak čo? Boli ste už? :)
-
Tak Stalinove slzy sú známa vec tiež má prvé napadlo to. :D
-
-
@Aviv Vlastne ani neviem. :) Tak celkovo z toho ako vieš filozofovať a diskutovať o rôznych veciach som myslel, že by sa ti mohlo páčiť niečo skôr introspektívnejšie a na zamyslenie, než viac dejové veci. @zaklinac Dá sa to čítať aj samostatne, prí…
-
@Aviv Rozhodne odporúčam, práve teba by to myslím si mohlo baviť. :) Problém je akurát zohnať český preklad, ale originál je dostupný pomerne ľahko. https://en.wikipedia.org/wiki/Robin_Hobb_bibliography#The_Realm_of_the_Elderlings
-
@zaklinac Živé lode som čítal. Robin je jedna z mojich najobľúbenejších autoriek vôbec, ale odporúčam predtým prečítať trilógiu Farseer, ktorú napísala ako prvú, nenadväzuje to síce priamo, ale odohráva sa to v rovnakom svete a ak budeš chcieť pokra…
-
Vie sa s akým odstupom budú približne vychádzať jednotlivé diely?
-
-
@Dreamer To máte fajn, na Slovensku sa to už stalo. :D
-
-
@Zalesak Vždy som bol zástancom toho, že ak má človek čo len trochu možnosť čítať v originále, tak to zachovanie významu za občasné výpadky stojí, takže za mňa ++ :)
-
-
@flanker.27 S tými titulkami je to fakt horšie, nájsť sa mi ich tiež nepodarilo. Nejaké oficiálne ale evidentne existujú, na festivale sme to mali normálne s anglickými aj slovenskými titulkami. Takže treba asi len hľadať.
-
-
-
To ste nečítali Goodkinda. Tie knihy som mal zvráteným spôsobom rád, ale filozofické litánie o zhubnom vplyve pacifizmu kľudne aj na 5-6 strán boli fakt moc.
-
-
@Benji Aké to bolo? Trailery vyzerali fajn tak som nad tým celkom rozmýšľal. Takýmto milým prekvapením bol pre mňa teraz nedávno už Baby Driver.
-
@Krisa No veď vravím, vizuál fajný. :D
-
:D Ale no tak. Ten film má úžasný nádherný vizuál, skvelý soundtrack a dobre nachoreografované akčné scény, ale myšlienku nechal Zack Snyder v nejakom inom filme (hoci uňho nejak moc neviem kde to mohlo byť). :) EDIT: Dá sa povedať, že som mal z ne…
-
-
-
@brbr Držím palce. :) Ôsma séria je slabučká, ale deviata je výborná (až na diely s Maisie), a desiata podľa mňa najlepšia od série s Donnou. :)
-
-
@DonPadre Univerzálna hneda omáčka, známa to výsada školských jedální. :D