Arutha
O uživateli
- Přezdívka
- Arutha
- Datum registrace
- Návštěv
- 11,402
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Tak čo, už to dakto videl? :)
-
Žeby E7-E8 boli ilúzia zosnovaná Yuuzhan Vongmi? 8-O
-
-
@ZoiD Vo Westworlde som práve zistil, že Evan je nielen krásna, ale vie aj hrať. :) Podľa mňa by bola skvelá Triss.
-
@ZoiD Westworld, True Blood
-
-
-
Mne by sa ako Marigold hodil ten týpek, čo pôvodne hral Daaria. Nahoďte ho do fancy oblečku, do ruky lutnu, a Marigold ako vyšitý. :D
-
-
-
-
https://www.lidovky.cz/matematika-vede-k-diskriminaci-tvrdi-americka-profesorka-pzo-/zpravy-svet.aspx?c=A180220_170533_ln_zahranici_mha#utm_source=email&utm_medium=text&utm_campaign=lidovky.newsletter.directmail Človek nevie či sa smiať ale…
-
-
@Everett_Young Ono to už vyšlo? Zachytil som to, ale keď som sa dozvedel, že to má byť o Catherine, ktorá na začiatku filmu netuší čo brána je, tak som si povedal, že toto fakt nie.
-
Nás tradične potešila Nasťa Kuzminová. Na záver kariéry som jej to skutočne prial, a som rád aj za to, že to vraj bola jej najlepšia streľba na oficiálnom podujatí od roku 2006. :) Za Ester seriózne blahoželám, ten moment vojde do histórie. :)
-
Ja som po epizóde 1 videl epizódy 4 a 6 (pretože päťka práve vo videopožičovni nebola :D ). E5 som videl až asi po roku, čiže celkom dlho som mal z toho guláš. :D
-
@Aviv Ja som z toho tak nejak nikdy nevyrástol. :D Úprimne, mám celkom problém keď sa ma niekto spýta ktorý SW je pre mňa najhorší, pretože pre mňa niečo ako zlé SW neexistuje. (Keď si samozrejme odmyslíme vylomeniny typu Holiday Special.):D
-
@Sagart Jednička má u mňa jednu nenahraditeľnú výsadu a to je to, že vďaka nej som sa k Star Wars dostal. Keď som bol v 10 rokoch v kine na E1, tak to bola láska na prvý pohľad, doteraz si pamätám ako som s tým otravoval všetkých spolužiakov na zákl…
-
@Edem Hrozne mi sedí ten štýl humoru, ktorý tam používajú, a fakt, že väčšinou sa nedá odhadnúť ako sa to bude vyvíjať (hlavne preto, že sú to také absurdity že by to nikoho nenapadlo :D ).
-
@svoa00 Ok, toto ma zaujalo z dôvodu, vieme koľko má kanonicky Hux rokov?
-
@Edem Zachytil som to, ale odkedy som zachytil že je to natočené podľa knižnej série, tak si dám najprv tú a potom sa do toho pustím. Mimochodom, toto som naposledy urobil u Magicians od Leva Grossmana a neľutujem to absolútne, ten seriál má neuveri…
-
Ja si počkám na víkend na prvé reviews a potom chystám prvú päťdňovú dovolenku tento rok :D
-
-
Že je prvý apríl? Prosím?
-
@svoa00 Tak nejak by som to zhodnotil aj ja. On to vôbec nemusí byť zlý film, akurát ten človek proste rozhodne nie je Han Solo.
-
-
-
-
@Dreamer Toto sme robili v práci v rámci nejakého tréningu, vyšlo mi ISFP. Keď som si potom čítal rozbor tohto typu, tak mi fakt prišlo akoby som čítal o sebe, z môjho pohľadu je toto fakt jeden z mála testov, ktoré vedia o človeku niečo vypovedať.