StandazPorubhradu
O uživateli
- Přezdívka
- StandazPorubhradu
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,219
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Aegon je určitě pravý a ještě bude někde třetí Targaryen, protože drak má tři hlavy.
-
@Montezuma3 Co se týče toho, tak to je velmi kvalitní práce. Jediné, co mi vadí je Kersei, Chaime a Šandor. Taky jsem si všiml drobné chybičky v kapitole 81. Která je trochu úsměvná.V diskuzi Soutěž o audioknihu Hra o trůny - Ice & Fire Komentář od StandazPorubhradu 20. června 2014
-
-
Ostrava. Ale hodně času trávím v Brně a okolí, protože tam máme chatu a taky tam studuji.
-
A kdy se dozvím, jestli jsem vyhrál, nebo ne?V diskuzi Soutěž o audioknihu Hra o trůny - Ice & Fire Komentář od StandazPorubhradu 15. června 2014
-
Tormund Jonovi?
-
-
Tak ta scéna pro mně nebyla až tak překvapivá.
-
Janos Slynt Tyrionovi?
-
Mormont Tyrionovi
-
@Tyrion Vím jenom, že letos to nebude.
-
@Laša Maš to tam. No ještě existuje povídka Princezna a královna tuším. Ale ještě jsem ji nečetl. Pak se dá sehnat něco z historie západozemí. Ale nemám moc přehled.
-
@LadyTroll Mi teda přijde překlad, který navrhuje Jay dost nevhodný. Výraz milostpaní použitý jako jméno... Ale já bych tam za to Mercedene dal Milodara. A když už jsme u těch jmen, tak Snapper je druh jedné mořské ryby. Česky se ta ryba jmenuje Ch…
-
@Jay :D To je tak, když zapneš počitač, v prohližeči se ti načtou založky, ale na danou založku se podivaš po pul dni a nerefrešuješ to.
-
@duny Mrknu se na síti. To jsem nevěděl, že už to vyšlo.
-
Mate to tam.
-
@LadyTroll Spravně. Zadavaš
-
-
"Tak to mě ošoustej kopím, jestli tohle není sám Jaimie Lanister." Říká to jeden z lidí Gregora Clegana. Ale nevím přesně který. Možná Sladký Raf?
-
No, ja si myslím, že děj te nove kapitoly by se měl po nějakou dobu davat do spoilerů i zde. Nevim ,teda jak dlouho, ale myslim, že by to bylo fér.
-
Jdu to prolouskat.
-
Tyrion a Tywin mu odpovídá?
-
Svatební fotky?
-
Margery Geofreymu?
-
Samwell?
-
-
To já bych dal Gandalfa. Protože je mnohem lepší čaroděj než Harry a byl i v HP. :D .
-
To je samé co by kdyby, jak kdybyste viděli Georgovi do hlavy. :D Já to vidím, jako planou diskuzi.
-
Řikal to Arye Citroš?
-
Ano.